Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan oldjátok meg hogy ne...

Hogyan oldjátok meg hogy ne örüljetek bele az irodai mindennapokban?

Figyelt kérdés
Nincs home office benn kell lenni 8-10 órát egy nap, éshát várni így a fizut, meg halált nem túl szívderítő. Mit kezdtek a szellemi egészségetekkel hogy ne örüljetek bele ebbe az egészbe. Olyan végtelenített mókuskerék az egész.
2022. febr. 2. 12:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Iratkozz be levelezőn egyetemre aztán tanulj. Február 15-ig még jelentkezhetsz.
2022. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

#1 nem ír hülyeséget. Ha vacak a munkahelyed, akkor váltani kell. Ha nem tudsz váltani, akkor tanulni kell, hogy jobb munkahelyed legyen.

Én 8 órás meló mellett, levelezőn végeztem el az egyetemet. Azóta sokkal jobb a fizetésem és a munkahelyem is.

2022. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Keress home officeos munkahelyet. Nalunk napi 2 ora porges van, utana meg ps4 + netflixezes van. Ha be kene jarni mar bele haltam volna
2022. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mérnök vagyok, mégis mit tanuljak :D Én unom, szarnak nem szar....
2022. febr. 2. 12:32
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Covid óta felszaporodtak a homeoffice állások. Válts!
2022. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
munka mellett gyakorizok, játszok, filmezek, alszok, fejlesztem magamat, beszélgetek
2022. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Edzek, olvasok/videókat nézek olyan témában ami érdekel, tanulok + család/barátokkal töltöm a fennmaradó időt.
2022. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nalunk napi 2 ora porges van, utana meg ps4 + netflixezes van. Ha be kene jarni mar bele haltam volna"


És ennek mi értelme ha ugyanúgy benn roh****ad az ember? Nálunk is tán 2-3 óra munka van /nap, de azért 8órát percre pontosan benn kell lenni. És tök 8 hogy filmet nézek de BENN VAGYOK.


És akkor már oly mindegy még az is jobb lenne ha adnának melót,

2022. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%

", fejlesztem magamat, "


Érdekes ezen a fórumon mindenki"fejleszti " magát aztán mégis egy nagy trágyadomb az egész ország a sok "fejlesztett " emberrel meg az EU utolsó GDP-vel.... a sok fejlesztett ember.

2022. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

„Iratkozz be levelezőn egyetemre aztán tanulj „


És akkor mi lesz? Én 2 diplomával napi 8 -10 órákat rohadok egy hipermodern irodában. Nagyon kényelmes, csak épp az életem elunom télen sötétben megyek sötétben jövök. Hű de jó.

2022. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!