Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mostanaban olyan almos vagyok,...

Mostanaban olyan almos vagyok,delelotti oraban kb 11 fele. Kollegaim is asitoznak. Mitol lehet? Az oltas mellekhatasa?

Figyelt kérdés
Ismeroseim es kollegaim is mind asitoznak es faradtsagrol szamolnak be. Lehet az oltas kovetezmenye? Valami felmerulo mellekhatas? Remelem nem volt benne semmi nanotechnologia.
2022. febr. 3. 12:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen akkor volt, amikor csodás egyterű irodában dolgoztam, ahol nem lehetett ablakot nyitni, egy idő után az 50 ember elszívta egymás elől az oxigént (a klíma csak a benti levegőt hűti le, frisset nem hoz be).

Volt olyan, aki majdnem elájult, de ajtót nem szabadott nyitni, mert jujj ha jönnek a nagykutyák, akkor büntit kap a cég...

2022. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!