Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felétek is van ilyen?

Felétek is van ilyen?

Figyelt kérdés
Amikor valaki úgy járkál és viselkedik mint a kiskakas, mintha lenne valaki. Közben meg csak egy portás, vagy minőségellenőr aki semmivel sincs fentebb az egyszerű munkásnál. Szerintem tiszta szánalmas az ilyen.
2022. febr. 3. 18:22
 1/7 anonim válasza:
100%

Én is megfigyeltem már, hogy egyes ilyen személyek nagyon nagyra vannak eme "csodás" karrierjükkel.

Nem nézek le semmilyen munkát mert a munka az munka, de az igazság az, hogy portásnak csak az megy aki semmihez sem ért.

Ez a legalja kb a munkáknak. Még a kukásokat is többre tartom.

Azok legalább csinálnak is valami értelmeset. Hogy valaki főleg egy

férfi ebből tartja el a családját évekig...

Én nem lennék olyan büszke magamra ha még száz akárhány évesen is ez lenne az életem, hogy portás vagyok és még játszom is az agyam mintha valami fontos küldetésem lenne.


De ők tudják. Ha nekik jó akkor legyen. De akkor legalább ne higyjék már magukról, hogy baromi fontos emberek.

Mindig megvigasztal a tudat, hogy nem nekem kell a helyükben lennem és a pocsék életüket élnem.

Megbüntette már őket az élet nyugi, hogy ez sorsuk, hogy a hierarchia legalján lévő senkik.

Nekem sincs egyetemi végzettségem de még főiskolai sem, de akkor sem égetném magam sosem ilyen munkával.

2022. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Néha őt is berakják a sorra hogy dobozoljon velünk meg miegymás, ugyanolyan leszázalékolt ember mint a többiek.
2022. febr. 3. 18:58
 3/7 anonim válasza:
Akkor legalább csinál is valamit, a keze is jár nem csak a szája. Legalább aki dobozol az dolgozik, de egy portás, hát nem tudom, az scak járkálgat meg ücsörög álltalában.
2022. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A portásnak a tüzjelzőt kell figyelnie, kamionosokkal kell foglalkoznia stb. Az is munka.
2022. febr. 3. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, ismerős az ilyen. Főleg, ha vallásfan az ilyen, akkor méggázabb.
2022. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Akkor meg mit hisztizel, hogy egy senki a portás ha egyfolytában őt véded? Döntsd már el te is mit akarsz!

Jó, hogy bele nem hal, hogy a tűzjelzőt is kell figyelnie.

2022. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem őt védem te iq hiányos, hanem a portás munkakört.
2022. febr. 3. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!