Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kellene olyan munkatárssal...

Mit kellene olyan munkatárssal csinálni aki rendszeresen felhozza a társai hibáit és ha valamit elrontanak?

Figyelt kérdés

Amúgy szinte mindig igaza van, viszont van, hogy nem éppen szépen teszi ezt és néha kicsit trágár szavakat is használ.


Ezt amúgy nyíltan mások előtt a közös chatben megteszi sokszor direkten ahhoz szólva aki épp elb*szott valamit.


2022. febr. 4. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés...ha tudod,hogy épp igaza van,akkor megmondod,hogy elismered az igazát,és kijavítod a hibát,a stílust viszont nem érdemled meg,mert nem vagy a kutyája.
2022. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Szal nem is foni csak egyenrangu kollega? Nalunk mindenki azt kapja amit ad.. Ugyanigy dumalni vele, levegonek nezni..
2022. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt a háttér is számít szerintem. Ha annyira gyakoriak a hibák azzal a vezetőségnek már foglalkoznia kellett volna. És ha neki kell kijavítania vagy neki van plusz munkája emiatt akkor valamilyen szinten érthető. Egy idő után a legtürelmesebb embernél is betelik a pohár...
2022. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Milyen jogon tesz ezt?

Egyébként tőlem visszakapná expressz. Ha baja van, mondja meg normálisan, diszkréten.

Általában a komplexusos nyomoroncok szoktak megpróbálni úgy érvényesülni, hogy mások kis hibáit lesik, felnagyítják és kukorékolják világgá. Én nyírom az ilyeneket nagyon.

2022. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az okoskodót multkor a raktarba osszeszigszallagoztuk es beraktuk egy dobozba pihizni. Meg szunetbe levegonek neztuk amig nem kert bocsanatot 🤣
2022. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért valóban nem mindegy, hogy ez egy közös csapatmunka és odahanysz valamit, ami miatt neki 2x annyi idő és energia hogy el tudja végezni a saját részét (?!), vagy csak simán a kákába is beleköt...


Mert az elő esetben én is anyáznék ha más trehánysága miatt nekem kellene szívnom.. más esetben meg szólsz ahogy az első is írta. De igazából az elsőben is.. :D

2022. febr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megmondani neki, hogy köszönöm a véleményedet, rendes vagy, de mivel CSAK egy munkatárs vagy te is itt, ezért fogd vissza magadat.
2022. febr. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ilyesmibol most az lett, hogy irasban kellett mindenkinek leadnia a velemenyet a fonoknek. Mi folyamatosan szolunk, ha valami problema van, az a baj, hogy nem a valodi problemarol panaszkodik soha senki, hanem valaki mindig osszeveszik valakivel valamin, es mindig masok utaljak egymast emiatt. Remelem lesz belole valami hamarosan. A legjobb lenne ha kirugnanak vegre 1-2 embert.
2022. febr. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy ez a kiégés (egyik) jele is. Szerintem mindenhol előfordul, hogy van egy pár ember akik gyakorlatilag a hátukon viszik a csapatot viszont ezt csak egy ideig lehet bírni.

Szóval valószínűleg semmit nem kell vele csinálnod mert le fog lépni magától.

2022. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!