Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen kollégámra egyre...

Munkahelyen kollégámra egyre inkább jellemző a gaslighting. Nem csak velem kapcsolatban, de főleg velem. Nem akarok emiatt váltani. Hogy lehet jól kezelni?

Figyelt kérdés
Muszáj együttműködni valahogy. Ő férfi én nő.
2022. febr. 7. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Beindítja a gázfűtést, vagy mi van? Vegyél fel vékonyabb pulóvert.
2022. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj szövetséges kollégákat keresni akik kiállnak melletted, jól fog jönni későbbre ha esetleg eldurvulnának a dolgok.


Illetve tanácsolnám még, hogy mielőbb őszintén leülj vele négyszemközt és átbeszéljétek mi a problémája, hátha felhagy ezzel, ha tisztázzátok a dolgokat. Bár ez a módszer kétesélyes lehet, tapasztalataim szerint azok a fajta emberek akik a gaslighting módszerét űzik, pontosan velük szokott lehetetlen lenni a nyílt és őszinte beszéd, mert hárítanak és letagadnak mindent.

2022. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt tapasztaltam. Nincs nyíltság és őszinteség.
2022. febr. 7. 20:22
 4/5 xp ali ***** válasza:
Ha fölérendelted, akkor ideje menned. Ha kollégád, kerüld. Ha nem tudod kerülni, ideje menned. Vagy neki ideje mennie. Kérdés, hogy ki van abban a helyzetben h a másikat menessze.
2022. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak kolléga. Hát miatta nem borítanám a jó munkahelyemet és életemet. Inkább kerülöm ha tudom.
2022. febr. 21. 13:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!