Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem okoz most feszültséget a...

Nem okoz most feszültséget a munkahelyeteken a családi adóvisszatérítés?

Figyelt kérdés
Azok között, akik kapnak és akik nem kapnak.

2022. febr. 10. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre konfliktust még. Ellenben van egy illető aki kérdezgeti, hogy ha most tőle nem vonnak SZJA-t mert 25 év alatti akkor a gyermeke után igényelhet e vissza SZJA-t majd. 😅
2022. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk jó hangulatú, családias a légkör, nincsenek irigyek és így nincs konfliktus sem.
2022. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem foglalkozunk egymás dolgaival.
2022. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem találkoztam még ezzel, nem szoktunk pénzügyeket megbeszélni a melóban. Szerintem kicsit visszás is lenne, hogy valaki dicsekedjen a melóhelyen, hogy neki milyen jól megy, vagy panaszkodjon, hogy milyen rosszul megy neki, azon a helyen, ahol a pénzt keresi.


Egyébként meg a munkaszerződsben benne van, hogy a fizetést nem lehet megbeszélni.

2022. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,szerintem nem sajnálja senki azoktól akik gyereket vállalnak,így is sokkal több pénzt és időt tesznek a gyereknevelésbe mint az akinek nincs gyereke,összességében jobban jár ak pénzügyileg.
2022. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Miért kellene? Munkáltató tehet róla? Nem.

Akkor a szomszéddal is legyen feszult a helyzet?

2022. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk többen eléggé megkeseredettek.
2022. febr. 10. 19:26
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
nálunk csak 1 kolléganő pampog.. de csak össze vissza beszél hülyeségeket.
2022. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen, nálunk van belőle probléma.

Gyerekesnek nem kell jönnie sem hétvégén sem este, szabadságosztáskor övé lesz jóváhagyva, több szabadnapot kap.

Most ezt is mindenki orra alá dörgölik, hogy ők mennyivel jobban jártak és ha nem tetszik csináljunk mi is gyereket.

2022. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En 30 eves vagyok, gyerek nelkul, a kollegak akikkel joban vagyok 90%-ban vagy 25 alattiak, vagy van gyerekuk. (Inkabb fiatalok, 1-2 gyerekes van a “barati koromben”.) Pont nem erdekel, mennyit kapnak, gondolom tudjak mire kolteni, a legjobb kollega barimnak tudom, hogy van egy rakas kiadasa (egyedul el alberletben, terapiara jar, tanfolyamot fizet, stb), szoval orulok, hogy nem kell mar annyit stresszelnie, hogy jo penzt kapjon. (Premiumos rendszerben dolgozunk, o egy olyan pozicioban, ahol egy picit nehezebb jol keresni es emiatt sokszor ideges volt.)

Termeszetesen en is orulnek a plusz penznek, de pletykalnak mar fizetesemelesrol (20-30%), maga a fizetesemeles nem csak pletyka, az fixen lesz, csak meg nem mondtak, mennyi. Szoval en is tobbet fogok keresni iden.

2022. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!