Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik jobb? A biztos ismert...

Melyik jobb? A biztos ismert régi rossz, vagy a totál ismeretlen talán jó, de lehet még rosszabb új?

Figyelt kérdés

Munkahelyi kérdés. Utálom a melóhelyem. De ez legalább egy ismert biztos lanygosvíz melóhely, itt már nagy meglepetés nem érhet. Ismert langyos fos, tudom merre hány méter.


Most jobb lenne egy új hely ami ki tudja milyen? Lehet jobb, lehet még ennél is rosszabb. Lehet,többet fizet de nem stabil és kivágnak fél év múlva mert rosszul megy a cégnek.

A mostani hely stabilan szarul fizet, innen nem vágnak ki.


Most akkor melyik a jobb?


2022. febr. 11. 17:54
 1/5 anonim válasza:
Hát a biztos munkahely az mindig jobb, én is ebben a cipőben voltam mint te és ebben a helyzetben vagyok hogy leépitést tartanak a cégnél és külsösként vagyok ott, hiába dicsérnek hogy szorgalmas vagyok de indok nélkül bármikor kirughatnak, viszont én a helyedben megrobálnám, mert kitudja mithoz a jövő.
2022. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Alapítványi iskola.
2022. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig szoktam helyet váltani amíg jót nem találok.
2022. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem élethelyzettől függ,én pl 22 éves vagyok,egyedül lakok albérletben egyenlőre én sokkal előbb próbálnék meg egy ismeretlen új állást mint egy 36 éves gyerekkel,férjjel/feleséggel,saját ingatlannal meg egy valag hitellel.Az is számít mennyi tartalékod van,tudsz-e kölcsönkérni valakitől ha olyan a helyzet,mennyire tudsz bevállalni egy költözést,milyen szakmád van stb
2022. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Éppen olyan helyzetben vagy mint én. Az én stratégiám az, hogy ameddig nincs más, addig maradok, de ha találok mást, ami bármilyen szempontból jobb, akkor megpróbálom azt. De addig maradok a régi helyén, ameddig nem biztos az új, így nincs közte munkanélküli időszak, amitől szerintem félsz. (Attól én is félek, ezért nem lépek tovább, amíg nincs más.)
2022. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!