Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozott már valaki a Mekiben...

Dolgozott már valaki a Mekiben? Milyen volt, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Gondolkodom Mekis munkán. Mik az előnyei és hátrányai? Mivel gyorsétteremről van szó, ezért pörögni kell. Multifunkcionálisnak is kell lenni, ugyanis van, amikor a kasszába kell beállni, máskor takarítani, krumplit sütni.


A baj az, hogy egyszerre leginkább csak 1 dologra tudok koncentrálni és valljuk be lassúcska vagyok és picit nehéz a felfogásom is. Ti bevállalnátok így ezt a munkát?



2022. febr. 22. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Vállald el ezt a munkát, alkalmas vagy!
Szerintem inkább hanyagold, nem a te tereped ez, inkább keress mást!
17 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve kasszázni kifejezetten nem szeretnék, mert elég introvertált típus vagyok és nem bírom a bunkó, beszólogató vásárlókat.
2022. febr. 22. 20:51
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
De cuki vagy! :3
2022. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen ehettem
2022. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismered magadat ezáltal már is előrébb vagy.


Sajnos neked ez a munka nem való,mekiben van hogy pörögni kell és akár több dologra is figyelni kell ezáltal sajnos ez nem a te tereped, de ne szomorkodj találsz ettől sokkal jobb munkát is.

Ha esetleg úgy érzed próbáld ki a mekit,egy nap vagy hét után látni és érezni fogod mennyire tudsz lépést tartani ott? Mennyire tetszik? Stb.

2022. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy pörögni kell, több mindenre koncentrálni egyszerre, szóval ha tényleg lassú vagy egyébként a hétköznapi életedben is, akkor nem neked való. De az introvertáltság nem akkora probléma, legalábbis én nagyon csendes, visszahúzódó emberként is tudtam élvezni az ottani munkát, mert konkrétan rá voltam kényszerítve, hogy kilépjek a komfortzónámból, és nagyon jó érzés volt amikor sikerült legyőzni a korábbi félelmeimet. Konkrétan semmi sem érdekelt, csak az hogy a vendégek és a munkatársak elégedettek legyenek velem, és ez valahogy adott egy nagy önbizalom löketet. Persze ebben az is közrejátszott, hogy nagyrészt kedves főnökeim és munkatársaim voltak. Ha van még kérdésed a munkával kapcsolatban, nyugodtan írj privátban. :)
2022. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjam szerintetek? Vacillálok azon, hogy megpróbáljam-e, ugyanakkor picit lassúcska vagyok, agyban is. Konyhai kisegítőnek mennék, na de kasszába nem szívesen állnék. Nem tudom bírnám-e a pörgést... Meg nem tudom, van-e betanítás, vagy rögtön vízbe dobnak?
2022. febr. 25. 17:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondják mindenesnek kellene lennem és nem vagyok biztos benne, hogy megfelelnék a feladatnak, a fentiek miatt.
2022. febr. 25. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a szívedre.

Ha látni akarod mire vagy ott képes akkor 1 nap meg próbálhatod, biztosan lesz aki ott lesz veled és segít.

2022. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!