Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha gyomorgörcsöm...

Mit csináljak ha gyomorgörcsöm van a munkahelyem miatt.?

Figyelt kérdés
1 hete vagyok ott. De nem erzem jol magam. Nehéz beilleszkedni. Kiközösítenek már az elejétől fogva. Attól is félek hogy elrontok valamit mert idegeskednek pedig még új vagyok ott. Az életben nem vagyok ennyire csendes de valamiért meghuztam magam és nem merem magam kiadni nekik. Már előre rosszul vagyok hogy be kell menjek. Az egyok már mondta is hogy milyen csendes vagyok. Vele még nem is beszéltem. Pedig az elején nyitottam mindenki felé, de be se akartak fogadni akkor mit csináljak többet.
2022. márc. 1. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
válts, de még most! próbaidő alatt indokolnod sem kell a felmondást
2022. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
1 het alatt sikerult eldonteni hogy nem szereted? az gyors volt, gondolom a kovetkezo helyen se fogsz sokkal tovabb kitartani
2022. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a probaidom alatt naponta megfordult a fejemben, hogy felmondok. De annyi energiat oltem bele, hogy nem lett volna ertelme. 5 eve vagyok itt. 1 het edeskeves ahhoz, hogy ezt meg tudd itelni, foleg ha nem droid munkat vegzel, hanem kicsit komplexebbet.
2022. márc. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress másik helyet.
2022. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélni azokkal, akik okozzák ott...
2022. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!