Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 5 hetes terhes vagyok,még nem...

5 hetes terhes vagyok,még nem tudja senki a munkahelyemen.Holnap lesz csapatépítő,gokartozni fogunk. Szerettem volna menni,én is arra szavaztam anno,de akkor még nem tudtam,hogy terhes vagyok.Mit mondjak,miért nem megyek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 2. 13:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
készülök a világvégére, elfoglalt vagyok :)
2022. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

"Lebetegedtem ürügy" nem jöhet szóba mert most jöttem vissza szabadságról.


Utána lesz egy közös ivászat, de arra sem szeretnék menni, egyrészt mert már nagyon fáradt szoktam lenni, másik nem akarom hogy záporozzanak a kérdések.


Nem akarok csapatot rombolni ezzel, de a babám épségét nem fogom veszélyeztetni egy csapatépítő miatt.


Tud valaki valami jó indokot ami elfogadható kategória (nem haláleset, covid stb) de azért mégis nyomós indok?

2022. márc. 2. 13:23
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Gyermeket vársz 👍😄
2022. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
80%

Mondjuk, az igazság?

Nem tudom, mondta-e neked bárki, de nem lesz örökké lapos a hasad.

Egyébként, meg bármit hazudnál, visszaszámolják, és az fog lejöni, hogy hazudtál, kamuztál. Roppant mód fogják értékelni...

2022. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

/mert hogy a hazug embert hamarabb.... /


Úgyis kiderülne, csajszi kolléganők ki fogják számolni és bukta! + szégyen

2022. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

ŐŐŐ, és mi baja lesz egy 5 hetes terhességnek a gokarttól?:D Ja, semmi.

Mondd, hogy szarul érzed magad és kész..

2022. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
5 hetes terhesen miért nem mész?
2022. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Elmész gokartozni, nem ülsz bele, mert fáj a fejed, és az nem hiányzik hogy az ütközésekkel rosszabbodjon, utána jó bulizást kívánsz, és hazamész kialudni.
2022. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem mész?

Remélem tudod, hogy pl. autóval utazni sokkal veszélyesebb, mint gokartozni.


Amúgy megmondod, hogy nem érzed úgy magad és kész.

Mondjuk előbb-utóbb úgyis el kell mondanod.

2022. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk 5 hetesen még a szüleinknek sem mondtuk el, úgyhogy teljesen jogos a kérdező fölvetése. Csak a maga szegénységi bizonyítványát állítja ki, aki lehazugozza.


És ha elmennél, de csak a pálya széléről biztatnád a gokartozókat? Muszáj mindenkinek beülnie?

Mert akkor mondhatod azt, hogy menstruálsz, fáj a fejed, szédülsz. Az ivásnál meg igazából egy pohár bortól az égvilágon semmi baja nem lesz a babának, de ha nem érzed jól magad, az is érthető, ha egyáltalán nem iszol alkoholt.

2022. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!