Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt tényleg így kell megoldani?

Ezt tényleg így kell megoldani?

Figyelt kérdés

Nő vagyok,1 hónapja egy cégnél dolgozom, raktáros a munkám,aminek a nagy részét a könyvelés teszi ki.

5 napom volt betanulni mindenre,aztán elment az a kolléga aki betanított műtétre és egyedül maradtam.A főnök küldött másnap egy köremailt,hogy elég kevés idő állt a rendelkezésemre így mindenki segítsen amivel csak tudd.Hát voltak napok amikor

egy-két olyan feladat ami ismeretlen volt számomra nem ment,ezért felhívtam az aktuális kollégát aki ebben segíteni tudna.Tegnap valahogy a fülembe jutott,hogy mindenkinek tele van a f@sza velem,csak nyűg vagyok és utálnak... Senki nem beszélget velem, kerülnek,leszolják a kinézetemet,mert én nem öltözködők csinosan márkásan..hanem csak pepcos ruháim vannak,a fizetésem minimálbér,nekem ilyenre nincs pénzem,nem előírás a miniszoknya + én raktárban vagyok ahol a bejövő árut ellenőrzom le-fel pakolok járkálok, targoncázok. Mellette kiröhögték azt is,hogy nem úgy járok műszempilláshoz hanem úgy veszek 600ft felragasztósat ami gáz szerintük..


Jött 2 hete egy új kolléga férfi, akit targoncásnak vettek fel,úgy hogy nincs tapasztalata,ez akkor derült ki, amikor jött egy kamion

2 hetente jön áru,és bámul rám és kérdezem,hogy nem mész kamiont lepakolni,hát ő nemtud nézek furán,hát de mész a vezetőállásos géppel, ő a vezetőülésest nem tudja használni, nekem kellett kimenjek targizni,a kamionos csak röhögött,hogy szegény a srác szemében,hogy egy 152cm lánynak kell kamiont szedni..


Munkaidő 5.45-14 tart,

3 vagyunk a raktárban

2 férfi és én,tegnap

5.30- értünk be ketten, kérdeztem,hogy van valami dolga, mondta,hogy semmi,tegnap délután elég későn jött áru,ezért csak lepakoltam, aztán szóltam,hogy akkor reggel ezzel kezdjük. Ömlesztve jött az áru, így kértem hogy rakjuk egy raklapa azt ami azonos, hozott raklapot, aztán megjött a másik férfi kolléga fogta magát oda ment hozzá,magamra hagyott, rámmaradtamk 25-30 kg áruk, rászóltam,hogy figyelj xy megtudja egyedül is csinálni amit kell neki,gyere legszíves vissza segíteni, beszólt xy,hogy a termelés az első,és az megtudd várni...ez egy kis cég 50 ember dolgozik,szóval egy ember is megtudja csinálni a termelést

Különben is 5.30-45ig nem igaz,hogy 15 perc alatt nem bírt volna nekem segíteni

5.45 érnek be az operátorok 5.50 indulnak be a gépek...


Picit besokkaltam,hogy elég sok bántás ért engem ezekben a hetekben ezért jeleztem a főnöknek,hogy ez így nem oké,válasza az volt,hogy oldjuk meg magunk között...



2022. márc. 5. 05:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és azt nem értem először, hogy minek a 600Ft-os műszempilla, másodszor, hogy minek ülsz a targoncára más helyett? Ilyenkor kéne a főnöknek szólni, hogy Józsi nem alkalmas a munkára, mert nem tudja kezelni.

Ha a munkaidőd 5.45-kor kezdődik, akkor miért állsz neki negyed órával előbb, ha kell a munkához, akkor majd a többieknek is sürgős lesz, hogy nincs kész.

2022. márc. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Főnök vette fel .
2022. márc. 5. 06:18
 3/22 A kérdező kommentje:
5.25 ér be a busz,5.30 bent vagyok.
2022. márc. 5. 06:18
 4/22 A kérdező kommentje:
Elég sürgős elpakolni reggel az anyagot ami kell a termelésnek
2022. márc. 5. 06:19
 5/22 A kérdező kommentje:

Azért kell a műszempilla,mert semmi szempillám nincs,én nem viccelek,de alig van pár szál.

Voltam 2x kozmetikusnál azt ígérte 2-3 hétig fent marad,erre 4 nap után lehullott, visszamentem pótoltatni,az is kihullott 5 nap után, ráment 25e Ftom


600ft műszempilla 2 hétig bírja,ugyanolyan szép,ha kell csatolok képet

2022. márc. 5. 06:21
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelne a kép, mert én is nézegettem már az ilyesmi pillákat, de még nem szantam rá magamat, mert félek, h gagyin nézne ki. Drágabbat meg nem nagyon akarnék.

Koszi

2022. márc. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem ígérem meg 5 perc múlva,de a mai nap folyamán felkerül.
2022. márc. 5. 06:49
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is nő vagyok és raktárban dolgozom. Bár nem vagyok túl beszédes, és nem szoktam pletyizni a többi kollégával, azért ilyen durva esetek nálunk nincsenek. Ha segítséget kérek, mindig segítenek, persze ez kölcsönös is. Szerintem ez így normális.

Ha gondolod, gyere át hozzánk. 😀

2022. márc. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#8 hehe köszi,merre vagy Pontosan ?
2022. márc. 5. 06:57
 10/22 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kép

2022. márc. 5. 06:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!