Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vidéken kevesebb a munkahely,...

Vidéken kevesebb a munkahely, de olcsóbbak az ingatlanok, hova érdemes letelepedni és eldönteni végre az életem?

Figyelt kérdés

Keleti régió, határ menti településen élek én és a szüleim.


BP-en laktam egy évet, volt honvágyam nem mondom de anyagilag, egy év alatt 1,5 x annyit tettem félre mint vidéken.


Sok dolgot megengedhettem magamnak amiről korábban csak álmodoztam, pl: kuka lett apám 30 éves Stihle, és lazán meg tudtam venni egy másik stihl-t helyette, közel 200e-ért .


És még sok más dolgot is...


Most vidéken, pedig ismét nem találok munkahelyet... és a 200e forintot se akarják kifizetni 8 órába...


De oda is 10 x túljelentkezés van.



2022. márc. 6. 19:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Havonta értve a 200e Ft-ot :)
2022. márc. 6. 19:12
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ausztria, Németország, Svájc, de lassan már Románia is jobb hely lesz.
2022. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Kb. egy részén élünk az orszàgnak. A Romànhatàr mellett èlek. Nekem jó munkám van, nem vàgyok el innen, ide születtem, itt a csalàdom. De aki teheti, és többre vàgyik, az menekül innen. Ha a szíved ezt súgja, menj el, találd meg a te utad.
2022. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Debrecen környéki vagyok.

200 ezer nettó a fizetésem pótlékokkal együtt, béren kívüli juttatás nincs, nincs adókedvezményem, nehéz fizikai munkát végzek kilenc tíz órában.

Gondolkodtam rajta hogy megyek pestre vagyonőrnek, de ha nincs ismerős felesleges. A fizetés nem több 250 ezertől 240 órában plusz nagy eséllyel még be sem vagy jelentve, a szoba pedig 80 tól kezdődik plusz rezsi...

2022. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez súlyos dilemma, az biztos. Budapesten tényleg könnyen lehet munkát találni, de számomra nem vonzó ott élni egyáltalán. Mi most költözünk haza külföldről, Debrecenben vettünk házat. Munkalehetőség nem tudom, hogy alakul majd a férjemnek, én egyelőre gyesen leszek otthon a gyerekekkel. Igazából ha sikerül valami otthon végezhető munkát találni, akkor szerintem sokkal jobb vidéken élni, letelepedni.
2022. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!