Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy vadi új friss alkalmazott...

Egy vadi új friss alkalmazott mire fel kap azonnal fizetési előleget? Még 1 napot nem dolgozott

Figyelt kérdés

azért vesszük ezt rossz néven mert más is és én is kértünk már előleget (évek óta itt dolgozunk) és sose kaptunk.

valaki meg még a küszöböt se lépte át és már kap? 1 napot se dolgozott még de akkor mire fel?


2022. márc. 7. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Valakinek a valakije lehet talán. Vagy ukrán származásu most ez is dobhat a latba
2022. márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Na, ez Balu! Nem az én kérdésem, amiben az önként túlóráért pedálozókról kérdezek.
2022. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
alapítványi iskolában már fizuelőleget se adnak a régi melósoknak? :-DDD
2022. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg letárgyalta még a belépése előtt.

Ha nem tartja el valaki és min. 2-3 hónapja munkanélküli, akkor lehetnek megélhetési gondjai. A cégnek szüksége van rá, ezért is kerestek embert, neki meg ez volt a feltétele.

2022. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"akkor lehetnek megélhetési gondjai."

És? és az mióta számít? Nekem is vannak megélhetési gondjaim és ki nem szarja le?

Ez mióta szempont?

2022. márc. 7. 11:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nyilván nem vagy olyan szerencsés alkupozícióban, mint az újonnan belépett. Te nagy valószínűséggel könnyebben vagy pótolható.

De megmondom őszintén, qrvára nem érdekel, hogy nálatok ki kap és mit, az sem, hogy te miért nem kapsz, csak a feltett kérdésedre válaszoltam, azt is csak tippelve. Nem vitázom ilyen fiktív baromságon.

2022. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
6: mert te akkor se mennél el onnan, ha a főnököd fát hasogatna a hátadon... Minek kedvezzen neked, ha minimálbérért is elvégzed a munkát? Nem hülye a főnök! :-DDD
2022. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismét Balázska főnökös-hergelős kamukérdése.

Jelentendő. Sok-sok-sok éve ezt teszi. Stílusáról (is) mindig felismerhető.

2022. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még Balázska? Az elmúlt években amennyi időt töltöttél a gyakorizással, már rég képezhetted volna magad és kereshettél volna másik helyet.
2022. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért lett lepontozva a 2-esem? Talán nem Balu kérdése? És nem szoktak miatta komoly kérdezőket is összekeverni vele?
2022. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!