Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az euró árfolyamának elszállás...

Az euró árfolyamának elszállása miért kéne érdekeljen engem alkalmazottként ha euróban kapom a bérem magyar cégtől?

Figyelt kérdés

A cég azt mondja drága a váltás. Hát és nekem ehhez mi közöm van? A munkát elvégzem a szerződés megszabja a bérem euróban, az nekem jár.

Mi közöm nekem az árfolyamhoz?


Miért amikor alacsony volt az árfolyam akkor tán többet fizettek? Nem. Akkpr most hogy magas miért fizetne kevesebbet?


2022. márc. 7. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Hogy a Balázska bt-nél mindig ennyi a gond... :D
2022. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Ha nem kaptok fizetést, mint ahogy az az alapítványi iskolában lenni szokott, az euróban is ugyanannyi, mint forintban.
2022. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Ja most ez az új kitaláció, hogy eddig Euróban fizetett az alkoholista igazgató, de mivel gyengül a Forint, hirtelen inkább abban akar?

Kérdezem, nem mondom, mert elég zavarosra sikeredett a sztori.

2022. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Ugyan már, mindig sír a szájuk.

Nehogy véletlen fizetésemelést merjél várni, de bezzeg az évi néhány külföldi üdülés mindig megvan nekik. Hiteltelenek, a kutyát sem érdekli a drámájuk. A munkáltató sem sajnál engem,mikor kiszúrja a szemem a minimálbérrel, nem érdekli, hogy élek meg belőle. Ő milliókat zsebel be havonta, hát én sem fogok érte aggódni.

2022. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!