Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha depresszióssá tesz a...

Ha depresszióssá tesz a főnök, akkor nincs más hátra csak felmondani?

Figyelt kérdés

Bent vagyok napi 8-10 órát, bármit csinálok a főnökömnek semmi nem jó. Olyan érzésem van, mintha kiakarna rúgni, de inkább arra ösztökél, hogy magamtól menjek el (pedig kevesen vagyunk, még két embert fel akar venni, hiszen hamarosan plusz feladatok jönnek hozzánk, már 2 hónapja mondja, hogy fel kell venni embereket, de eddig még hirdetni sem hirdetet).

Én bármit teszek mindenbe beleköt, de ha nem mondja el pontosan mit szeretne akkor én nem tudom kitalálni. Gondolatot még nem tudok olvasni, de ha tudtok ilyen képzést ne tartsátok magatokba.

Ha én elrontok valamit, akkor megaláz, nem mások előtt, de rendszeresen a szőnyeg szélén vagyok. Ha kollégáim hibáznak, egy megoldjukkal letudja.

Már unom az egészet és nem is értem. Ha én felmondok és még egy ember munkája a nyakukba szakad, az mivel lesz jobb?

Szerintetek miért csinálja, miért készít ki nap mint nap? Minden reggel gyomorideggel megyek be, hogy vajon ma miért fogok kapni?


2022. márc. 13. 09:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Pénzben is érzékelteti, hogy én vagyok a leggyengébb láncszem a csapatban.
2022. márc. 13. 09:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
:( szomorú, hogy így bánnak veled a munkahelyeden. Más megoldás nem maradt a felmondáson kívül.
2022. márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ami még nagyon sokat jelent: mindenkinek van saját munkaállomása, csak én nyomorgok egy szűk kis asztalnál és vagyok mindig mindenkinek útban. Napjában többször meglöki valaki a székem háttámláját, bukik fel bennem, "jaj bocs".
2022. márc. 13. 09:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Én felmondtam. A mostani helyemen pedig értékelnek. Megérte
2022. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért jobban. Közben új munkahely után néznék... Ez hosszútávon tarthatatlan. Rá fog menni az egészséged.
2022. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el uj allast keresni, menj interjukra, es tudd, hogy mindig van jobb munkahely ... Amig nem kapsz uj munkaajanlatot meg szerzodesi ajanlatot,addig persze jobb maradnod.
2022. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!