Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi (irodai) wc-t nem...

Munkahelyi (irodai) wc-t nem lehet bezárni, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Egy irodában dolgozom, olyan wc-nk van ahol ilyen elforgatással működik a zár. Igen ám, viszont ez pár hete elromlott és hiába szóltunk nem lett megjavítva.


Ez csak azért gáz mert két wc van összesen és ha az épp foglalt csak úgy lehet tudni hogy van e bent valaki hogy kopog a másik. Esküszöm már azon gondolkodom hogy a férfibe fogok járni...


Így nagyon kényelmetlen zavartalanul végezni a dolgom hogy bármikor rádnyithatnak... Mert sajnos előfordult már hogy foglalt volt a másik zárható wc, nekem viszont sürgősen el kellett mennem. És akkor bármikor kinyílhat az ajtó és én meg ott gubbasztok...


Ti mivel oldanatok meg ezt a kényelmetlen szitut? Szóljak emiatt a héten majd újra a vezetésnek?


N/26



2022. márc. 13. 22:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
szólnék még 1x.. ha nincs megcsinálva 2 napon belül. akkor vennék az obiba egy toló/hevederzárat meg hozzá 6 csavart és belülre felszerelnék egyet.. és magamra tudnám zárni az ajtót.
2022. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
Ha jól nézel ki, pakold ki a melleid és kezdj el sóhajtozni a férfi kollégák előtt, hogy rossz a zár. Ha nem nézel ki jól, kérd meg erre egy jól kinéző kolléganődet.
2022. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Szarj valamelyik sarokba. Egyből kész lesz az ajtó.
2022. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

"csak úgy lehet tudni hogy van e bent valaki hogy kopog a másik"

Mondjuk az annyira nem nagy áldozat. Akinek az IQ-ja meghaladja a 80-at, az képes kopogni. Ettől függetlenül értem, hogy zavar a helyzet. A helyedben kivárnám, míg megüresedik az, amelyiket zárni lehet, amíg ez nincs megoldva.

2022. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmiképp sem az a megoldás, hogy a férfi WC-be mész be. Mit szólnál hozzá, ha fordított esetben a férfiak a női WC-be járnának?
2022. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

"csak úgy lehet tudni hogy van e bent valaki hogy kopog a másik"


De most akkor hol a probléma?

2022. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megoldás: Papírlapra ráírjátok, hogy "foglalt" és azt kiakasztjátok a kilincsre.
2022. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Szamomra az emberi suttyosag resze, mikor kozos vecen valaki lendulettel nyitja ki az ajtot es tarja szelesre. En mindig ugy nyitok be, mintha lenne benn valaki.

Egyertelmuen a ferfiba mennek, de mindig olyan kollegaim voltak, akikkel siman egyutt mentem volna es orkodtunk volna az ajto elott.

2022. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#2 Nyilván csak vicces akartál lenni de egyébként nem panaszkodhatok a kinézetemre.
2022. márc. 13. 23:41
 10/25 A kérdező kommentje:
#4 Nem nagy áldozat valóban kopogni, nem is a magam nevében beszéltem, de sajnos vannak olyanok, akik kérdezés nélkül feltépik az ajtót. Tapasztaltam... 🙁
2022. márc. 13. 23:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!