Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nincs munka után kedvetek már...

Nincs munka után kedvetek már semmilyen szabadidős tevékenységhez?

Figyelt kérdés
Hazaérek, bekapcsolom a gépet, játszhatnék, sorozatot nézhetnék stb stb, de rohadtul semmit nem teszek. Amúgy ez megy hétvégéken is, most is "hosszú" hétvégén. Most is elment kb 2 napom a semmivel.
2022. márc. 14. 15:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
91%
Én nem dolgozom, mégis olyan vagyok, mint egy zombi.
2022. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Én inkább robotnak hívnám magamat, de ilyen vagyok az esetek 99 százalékában.
2022. márc. 14. 16:00
 3/61 anonim ***** válasza:
80%
Munka után mindig a házimunkákkal foglalkozom, vacsi főzés, rendrakás, mosás stb... Utána filmet nézek. Hétvégén örülök ha az élvégzett dolgom után tudok lustizni. Nem szoktam semmilyen szabadidős tevékenységet végezni.
2022. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Amíg dolgozni vagyok ezeket nálunk elvégzi más helyettem, én csak magam körül tartok rendet.
2022. márc. 14. 16:03
 5/61 anonim ***** válasza:
53%
Rabszolgák vagyunk. Nem jár nekünk semmi, amiben a "szabad" szó szerepel.
2022. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kell motivacio is, hogy valamit kezdjek magammal ilyenkor. Mert egyebkent csak az agyat nyomom, vagy olyan dolgokat csinalok amivel nem kell kikelni.
2022. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Ja, eléggé szürke az élet.
2022. márc. 14. 16:19
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ott a kutyám munka utáni szabadidős tevékenységnek. Tudom, nem való mindenkinek kutya, de nekem ő segít kikapcsolódni munka után, eltereli a figyelmem, ha stresszes napom volt.
2022. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
90%

Hát ja sajnos. Csórón, bután, lustán és "nem evilági gondolkodóként, aki nem tud alkalmazkodni a mókuskerékhez" xar az élet.

Szomorú vagyok, hogy nem áldott meg az úr Elon Musk vagy Bill Gates agyával. Ilyen hülyének mint én, aki semmit nem képes megtanulni, mert hülye mint a föld, annak csak a rabszolgasors marad. És akkor még azt mondják az öngyilkosság nem megoldás. Miért nem? Nekem nem szimpatikus az élet, számomra nem élet a napi 8 óra minimálbérért. Én sajnos nem tudom elfogadni az életnek azt a formáját, amiben a mai társadalom él. Teljesen megőrjít és lelomboz. Gondolom téged is kérdező leginkább ez öl meg. Alig keresünk valamit és hajtjuk a semmit, miközben szépen lassan haladunk az öregkor felé nulla örömmel és non-stop szenvedéssel. Az élet xar.

2022. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég zombi vagyok sajnos. Szabadnapokon általában edzek egy órát, azon kívül csak a házimunka van, netezek, bambulok, meg álmodozok a fiúról, akivel nem jött össze és hiányzik.
2022. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!