Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rabszolgahajcsár főnöknél...

Rabszolgahajcsár főnöknél dolgoztál már?

Figyelt kérdés

Árukiadó munkakörbe jelentkeztem, tegnap voltam próbanapon

ma sepregetnem, pakolnom kellett.


10 perce ha leülhettem délben egy szendvicst megenni, erre a Főnök " mivan elféradtál... "


És egész nap kritizált, ne úgy seperjek mert felverem a port...

Ez nem állás hanem munkahely...

így fogjam azt úgy fogjam...


És a másik dolog, hogy minden bevan kamerázva és telefonon nézi egyfolytában.


Reggel már felhívott, látom itt vagy az épület előtt... én meg csak lestem, honnan tudja, mikor senki nem volt ott...


------


Nekem a fő bajom azzal van, hogy egész nap állni kellett, és a térdeim ezt nem nagyon bírják.



2022. márc. 14. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam. Kerek kettő napig. De inkább másfél volt az.
2022. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mit tett-mondott és mit váltott ki belőled?
2022. márc. 14. 21:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajtott mint egy hülye, megállás nélkül, úgy, hogy még azt sem tudtam, mi a munkám konkrétan. Masnap beadtam a felmondásomat.
2022. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam. 1 nap elég volt. Másnap csak azért mentem be, hogy elhozzam a cuccomat ami a szekrényben maradt. Közöltem, hogy ennyi volt. Pislogtak rendesen.
2022. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miután 8 órán keresztül földet lapátoltam és hordtam, még 3 órát kellett maradnom túlórázni "jaj ezt még csináljuk már meg" viselkedés miatt. Többször nem mentem.
2022. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer diákmunkán volt olyan, hogy a nyomdában újságokat kellett behúzni, teljesítménybérben, már letelt a fele munkaidő, osztottam, szoroztam és megállapítottam, hogy napi 10 óra munkával keresni fogok 2000 forintot. Megállapítottam, hogy ez a tökömnek sem éri meg, fogtam magam és hazamentem a p....csába. Mondták, hogy ha elmegyek, akkor többször nem mehetek, kiröhögtem őket.
2022. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos.

Nemzetközi furgonos sofőr voltam. Ha bővebben érdekel akkor youtubon Szili furgonnal Vlog,ott belátást nyersz kb.

Kalandnak jó volt,kicsit ismerkedni a dolgokkal, de ezt hosszú távon csinálni egészségtelen.

Egy év alatt öregszik az ember 2-3 évet is.

Az a pár óra alvás nem alvás. Megáll az ember alszik 1,5-2 órát,aztán indulás tovább és ez így megy.

Hazaér az ember 2-3 hét után hétvégére kialvatlanul,majd mondhatni végig is alszod a hétvégét kb és már kezdődik minden ellőlről,nem csoda ha ki készül ez miatt is az ember.

Rendszertelen életmód minden szempontból.

Az elején rendes volt a főnök,de aztán egyre többet és többet akart mint a tipikus magyar vállalkozók, persze a fizetés az 💩 is volt és alig emelkedett ha emelkedett.

Mennyen ő éjjel-nappal a 💩-jával kialvatlanul,mert ő a kemény csávó,egy ember termeljen ki mindent nekik mert a többi három furgonra nem talált már hülyét.


Én is végeztem raktárban folyamatos álló munkát,de sokáig nem bírtam,szünetben az a 20 perc ülés nem sok mindet tudott javítani.

Én a helyedben nem dolgoznék tovább ott,ilyen főnök csak megkeseríti az egész napodat,ér ez neked annyit?

2022. márc. 15. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hollandia, stadionban dolgoztam néhányszor alkalmilag munkaközvetítő által meccsek utáni napokon takarítómunkát. Török feletteseink voltak, ők dirigáltak. A munkájuk lényegében annyi volt, hogy míg mi a takarítást végeztük, addig ők karba tett kézzel álltak, és néztek, ha olyan kedvük volt, odamentek valakihez okoskodni, hogy azt nem úgy kell, hanem emígy, miért így fogod, ésatöbbi. Ha valakik csak annyira megálltak, hogy gyors megkérdezzenek valamit a másiktól, már jött a füttyögés meg a tapsolás, hogy a francba, ne álljanak, ne dumáljanak, menjen a munka, kész kell lenni, mert holnap megint meccs, gyerünk, egy-kettő tempó! Amikor legutóbb megfordultam ott, este 10-kor kezdtem, és elvileg reggel hatkor végeztem volna. De ők azt akarták, hogy még maradjak ott tovább szemetet fújni, kérdem, hogy meddig, erre ők, hogy azt senki sem tudja, amikor kész lesz. Saccpekábé tartott volna vagy 11-ig. Úgy 8-ig csináltam, akkor mondtam, engem nem érdekel, hazamegyek, hisz előző nap előtte más helyeken is dolgoztam, majdnem 24 órája nem aludtam. Utána oda nem küldtek többet, és valahogy nem is bántam.
2022. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam mindig hajtotta az embert a főnök legyen bennem egy kis tűz stb. 3honapot voltam.
2022. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Waff ***** válasza:
100%
Dolgoztam igen. Napi 10-11 órában alapból, de ha a munka-helyzet úgy kívánat akkor volt hogy 13-14-15 órát is. Sajnos olyan élethelyzetben voltam abban az időszakban, hogy nemigen volt más választásom. Ez egy konyhabútorgyártó kis magáncég volt, 7-8-9-10 melóssal, mikor hogy, jöttek-mentek az emberek. Senki sem volt bejelentve, csak a tulaj és a felesége, nem fizetett sem túlórapénzt, sem semmi juttatást, sem táppénzt, sem szabit (mondjuk táppénz nem is volt, ha hosszabb időre, pl több napig lebetegedtél akkor simán kirúgott), csak az órabért amit szerintem mondan sem kell hogy az akkori legminimálisabb összegű volt. De volt hogy azt sem adta oda minden héten.Úgy beszélt az emberekkel mint a kutyával, direkt fiatal, sanyarabb sorsú srácokat alkalmazott, akiket kitudott maximálisan használni. Emlékszem még beszélgetni sem volt szabad egymással munkavégzés közben, mert hogy akkor nem úgy halad a munka. A légkör nagyon feszült és barátságtalan volt, rendesen rossz volt ott lenni lelkleg is. Pedig rendes srácok dolgoztak ott. Mindent a lehető leggyorsabban kellett megcsinálni, és utólag mindenbe belekötött ha jó volt, ha nem, volt hogy kiabált, volt hogy nyomdafestéket nem tűrő szavakkal szidalmazott bennünket.Életem egyik legrosszabb időszaka volt ez ilyen szempontból. Mái napig eszembe jutnak azok a hónapok, nem kívánom senkinek. 2010-ben történt ez.
2022. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!