Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » SOS! Lehet ebből bajom? Többi...

SOS! Lehet ebből bajom? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy leader asszonynál dolgoztam. Többen tartoztunk hozzája, 25 ember. Nagyon csúnyán viselkedett a munkásaival. Kiabált, káromkodott rájuk. Kétségbe voltam esve, úgyhogy írtam interneten fórumot, hogy hogyan viselkedik az emberekkel. Mehettem volna a leader asszony főnökje után csak nem tudtam hogy segítenének a problémámon. De a leader asszonynak a főnökje valahogy rá jött, hogy én írtam oda, mert nyomoztak, hogy ki lehetett az, és rá jöttek hogy én. Menedzser behivott, hogy mondjam el, mi történt. Elmondtam, azt is elmondtam, hogy miért írtam fórumot mert nem bírtam idegileg. Nem én vagyok az első sem az utolsó aki a leader asszonytól elment, többen elmentek. Hogy mehettem volna ő utána mint a menedzser után,és ő intézte volna a dolgot. Egész cég tudja, hogy panaszkodtam a leaderem re. De csak az igazságot írtam. Semmi rosszat nem írtam oda. Csak azt hogy hogyan viselkedik, stb.

Át tettek engemet máskihez, és jobban érzem magamat sokkal jobban.


És már azt beszélik a cégben, hogy ez az egész az igazgatóhoz került. És hogy már folyamatban vannak, hogy mi lesz tovább, a tárgyalások folyamatban vannak.



Vagy a leader asszony kidobják, vagy elveszíti a munkásait, más helyen fognak dolgozni a munkásai ugyanabban a cégben, csak más lesz a leaderjük, vagy attól félek, hogy engemet el eresztenek.


De mindenki dicsér engemet, hogy jól tettem, mindenki mellettem van, de félek, hogy nekem is bajom lesz belőle. Mit gondoltok? Nagyon félek. Kérlek segítsetek!


2022. márc. 14. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most már vedd fel a kesztyűt, nincs visszaút. Nem lesz baj, nyugi!
2022. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem már jó, mert át tettek, csak félek, hogy valami problémám lesz belőle. A cégre nem írtam semmi rosszat
2022. márc. 14. 23:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiégett az agyam, mire ezt elolvastam. Ha lehetett volna bajod ebből, akkor már lett volna.
2022. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kitől például? Menedzsertől?
2022. márc. 14. 23:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jöttek rá, hogy te írtál a netre, hogy látták a netet, vmi nyomozók vagytok? Vagy Fb-ra írtad?? Mert akkor esélyes, hogy kirúgnak. Egyébként nem. Minek vallottad be.
2022. márc. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fbra írtam egy internetes fórumra olyan hasonló mint a gyakori kérdések oldala. De én nevem nem volt ott sem a fotó. De mindent oda leírtam úgyhogy aztán rá jöttek hogy én vagyok az.
2022. márc. 15. 07:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mikor vallottam volna be. Rontod a cég imidzsét. Gyakorin is lehet hasonló spéci eset, tagadni kell ilyenkor. És most is kiírtad gyakorira :D
2022. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De én szlovákiáról származom, és ott egy szlovák fórumos oldalra írtam.
2022. márc. 15. 08:18
 9/10 anonim ***** válasza:
De mégis mi bajod lehetne?? Kirúgnak? Hát sokat nem vesztenél azzal a hellyel.
2022. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De én nem akarom hogy rúgjanak ki. Csak most szégyellem magamat mert mindenki tudja hogy én voltam az aki írt, és rosszul érzem magam ettől. Szégyen érzetem van
2022. márc. 15. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!