Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kárbaveszett minden nap,...

Kárbaveszett minden nap, amelyik munkával telik el?

Figyelt kérdés
Én így érzem. Látom a beosztásom. Ismét 17 nap büntetés (munkanap). 14 szabad. Nyilván a szabad kevesebb, azokat a napokat, mintha a kukába dobtam volna, elvégre mi értelmes és jó történhet olyankor?
2022. márc. 15. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
A munka nemesít
2022. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt keresel ha találsz, amúgy meg nagyjából igen kárba veszett. Örülök ha van olyan ember aki szereti a munkáját, nekem sem magával a munkával van a bajom inkább a munkahellyel, főnökök, kollégák...
2022. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs a munkámmal bajom. Csendes helyen vagyok, nem sok ügyfél, akár munka közben letudom foglalni magam. Fizetés is oké...lehetne több, de tudok félretenni.

Amióta nem várom kétségbeesetten a munkaidő végét, kevésbé vagyok fáradt.

Szerintem fogd fel máshogy

2022. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
ha nem a saját várad építed a munka közben, akkor igen..kárba vész.
2022. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Az utolsónak igaza van, ha nem azért dolgozol hogy karriert építs, fejlődj, akkor ja, kidobott minden nap amit munkával töltesz. Hisz olyankor csak sodródsz az árral
2022. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nemesít a francokat. Inkább zülleszt. Azóta vagyok trehány, lusta disznó mióta dolgozom, mert munka után már nincs se időm, se inspiráciom semmi másra, csak elbújni egy csendes sarokba és nyugton lenni.
2022. márc. 15. 17:21
 7/14 anonim válasza:
100%
akkor valoszinu nem jo a munka, ha tudsz olyat csinalni amit szeretsz akkor valts, ha nem hat akkor en mindig azt mondom hogy idoben kellett volna gondolkodni
2022. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok olyan hobbit mondani, amit képes lennék napi 9 órában megőrülés nélkül csinálni, azért a jóból is megárt a sok.
2022. márc. 15. 18:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha ennyire fáj a munkád, miért nem váltasz valami értelmesebbre akár tanulás árán is? Sose értem amikor valaki ilyet kiír a gyakorira, mos tmit vársz? Mondjam hogy IGEN az kuka...és akkor megerősítve érzed magad? Ez mire jó? Ugyanúgy rossz marad a melód...

Ami nem tetszik abba bele kell állni és változtatni, ha most még nem tudsz valamiért akkor szép lassan megteremteni ennek lehetőségét...lehet hőbörögni, meg gyakorin sírni, hogy szar az egész, de ettől nem változik, lehet nyomni, hogy túl fáradt vagyok tanulni...attól sem változik, csak lett egy kifogásod...

2022. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Tedd le a kamionos jogsit,tanulj nyelvet, szerezz tapasztalatot itthon majd nemzetköziben aztán irány külföld.

Egy példa:

Dolgozol kint 1-2 hónapot aztán haza jössz 1-2 hétre majd megint vissza mész 1-2 hónapra és így tovább.

Nyilván az egyszerűbb ha le nyomsz 2x2 hónapot ami közt van 2 hét szünet itthon.

4 hónap alatt össze tudsz szedni 20E eurót,persze ebből fogsz költeni is de nem horibilsi összegeket ha csak nem vagy nagy igényű.

Mondjuk azt hogy 4,5 hónap alatt el költesz 5E eurót, aztán marad itthonra 15E euro vagy kicsit kevesebb,ebből egy ideig csak el vagy itthon vagy esetleg valami kisebb és olcsóbb túristaparadicsomban külföldön.

Ha fogyóban van a pénz újra vissza ülsz sofőrnek, ezt számos országban csinálják már keleti és nyugati emberek is.

Külföldi országok:Finnország,Svédország,Norvégia,Dánia,Franciaország,Írország stb..

2022. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!