Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Területi képviselők, futárok!...

Területi képviselők, futárok! Vagy akik ilyen munkát végeznek, hol szoktatok pisilni?

Figyelt kérdés
Lehet összejön ilyen melo. Köszönöm

#Pisilés, autós munka
2022. márc. 16. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Benzinkut
2022. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közintézményekben is.
2022. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm pl iskola ? Mondjatok példát kozintezmenyekre :D
2022. márc. 16. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk már többször megesett, hogy a futár bekéredzkedett a céges mosdóba. Be is engedtük.
2022. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kulturális intézménybe és hivatalba is beengedték. Iskolát nem tudom.
2022. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. márc. 16. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam a mom-ban, hogy egy futár bement a wc-be. Szóval gondolom plázában is szoktak.
2022. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Több iskolában is megfordultam, egyikben sem láttam futárt wcre menni. Mondjuk amilyen portások meg igazgatók voltak én megnéztem volna a reakciójukat a futár kérdésére, hogy használhatja-e a mosdót. :D


Szerintem Tesco-ban is simán elmehetnek, benzinkúton is, plázákban is, voltam olyan irodaházban is, ahol voltak wck ott is ahova nem kellett még belépőkártya, szóva ilyen helyeken is.


Még talán SZTK-ban és kórházban is el lehet menni, bár legutóbb, amikor voltam covid idejében SZTK-ban, ott kérdezték a recepción lázmérésnél, hogy hova megyek, tehát valószínáleg egy "csak a slozira" válasz után lehet kiküldték volna a futárt. Nem tudom ez azóta hogy van.

A másik meg, hogy csak wcre egy rendelőbe nem hinném, hogy bárki is szívesen bemenne egészségesen.

Kórházban is látogatóként csak akkor megyek ha nem bírnám ki hazáig, egyérszt félek, hogy összeszedek valamit, másrészt meg sok helyen olyan állapotban is van a wc, hogy nem szívesen megyek be, ráadásul a levegőt is vissza kell tartanom sokszor, mert öklendeztem a bent levő szagoktól.

2022. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!