Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy oldjátok meg munkahelyen...

Hogy oldjátok meg munkahelyen a hőfok-problémát? Hogy mindenkinek elfogadható legyen a hőmérséklet.

Figyelt kérdés

Az irodában radiátoros központi fűtés van. A radiátorok sajnos nem állíthatóak, nem lehet lecsavarni. Az ablak nyitásával szabályozható a hőmérséklet, csukott ablaknál kb 25 fok van legalább.

Mi 10-en vagyunk egy csapatban, gyakoriak a közös megbeszélések amikor egy szobában ülünk órákig.

A helyzet az hogy nekem ilyenkor borzalmas módon melegem van. Kerülget a rosszullét, ömlik rólam a víz, stb. Megbeszélések végére konkrétan büdösre izzadom magam, amire egyébként nem vagyok hajlamos. A többiek eközben pulcsiban vannak és arra panaszkodnak hogy fáznak. Többen is rosszul lesznek a huzattól, nem hagyják nyitva az ablakot pár percnél tovább.

Természetesen az ablak mellé ülök mindig, bár ez kontraproduktív mert a radiátor is ott van.

Vékony rövidujjú pólókat / ingeket hordok, vékony vászoncipőt, szóval nem azért van melegem mert bundabakancsban és kabátban ülök.


Ilyen esetekben mi a megoldás?

Mit csináljak, hogy ne legyek rosszul és ne izzadjak mint a ló?


2022. márc. 17. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Több balhé van belőle, mint a munka miatt. Xd

Pedig csak 4-en vagyunk.

Fele fele az arány a sarkvidéki és a szavanna kedvelőknek.

Nyáron meg a klíma miatt. :D

Próbálunk egyezkedni, de pl rövidnadrágnál leljebb nem tudok vetkőzni, van hogy meló közben el kell ugranom tusolni. Annyira folyik rólam a víz. Szerencsére itt meg tudom oldani.

2022. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Folyamatos hisztivel, csapkodással, ablaknyitással/zárással
2022. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Jaj ez nalunk is volt. Kollegano mar 19 fokban is izzadt meg fulladozot, en meg ahyonfagytam. Nem lehetett rendesen meleg az irodaban.


Szoval ja, veszekedessel

2022. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Aki fázik, felöltözik. Ennyi.
2022. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3

Hát, 19 fokban én is fázok. Nálunk otthon 21 fok szokott lenni, nekem az a komfortos rövidujjú felsőben. Itt bent minimum 4-6 fokkal melegebb van annál.


#4

Írtam fent hogy felöltöznek: "többiek eközben pulcsiban vannak és arra panaszkodnak hogy fáznak"

2022. márc. 17. 14:47
 6/16 anonim ***** válasza:
Réteges öltözködéssel.
2022. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor már értem mivel töltik az idejüket az irodában.

Sosem értettem eddig, hogy miért volt minden munkahelyemen orbitális balfasz a "hátország".

2022. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7

Az hogy van valahány Celsius-fok, az nem időtöltés...

??

2022. máj. 3. 08:29
 9/16 anonim ***** válasza:

#8


Jól van. Elég hülye is vagy. Rendben.

Arra értettem, hogy még ezen vitatkoznak semmit nem halad a munka.

Az egyes is írta viccesen, hogy többet vitatkoznak ezen mint amennyit dolgoznak :D

2022. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#9

Egyrészt nem az egyes válaszoló vagyok.

Másrészt az egyes válaszoló sem azt írta, hogy többet vitatkoznak ezen mint amennyit dolgoznak.... Szövegértést kellene gyakorolni, mielőtt másokat hülyézel. ;))

2022. máj. 4. 08:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!