Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztál már sz.kavaró...

Dolgoztál már sz.kavaró nőkkel Férfi kollégaként, tudtál dolgozni velük?

Figyelt kérdés

3 Nő és 2 Férfi + Férfi főnök


Múlt héten kezdtem egy újonnan nyitó boltban dolgozni, az első hét már úgy kezdődött, hogy én dolgoztam sepregetés és áru feltöltés volt, és ezt csináltam egy másik beugró sráccal amíg ezek egész héten ültek és adminisztratív feladatokat végeztek.


A főnök meg ebbe a két nőbe 30 körüliek, műköröm + szempilla kombó fülig belevan zúgva úgymond, egész nap dumál velük…



Volt egy 45-50 év körüli nő nevezzük Ági néninek, aki üzlet vezetőként, érkezett jóval előttem.


A főnök öt, kirakta az irodából árut árazni amíg a csajok termékeket felvittek a rendszerbe. (Nem tetszett neki)


Segítettem Á.n-nek, ez volt csütörtökön teljesen jól kijöttem vele.


Közben volt egy kis pénzbeli megbeszélésem a Főnivel…


Aztán Péntek reggel, rövid tömören az egyik Csajnak nekiállt Ági néni, mert elvette tőle a bolt kulcsát a főni másoltatni.


Ezt ő úgy értelmezte, hogy ki akarják túrni.


Veszekedés közepette kirúgta őt a fiatalabb csaj miatt aki már sírt.


Pénteken, már engem próbáltak mocskolni a Főnök előtt.


Egész nap, a Áginénit mocskolták….



#nők #főnök #kolléga #Sz.kavarás
2022. márc. 20. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, folyamatban van a dolog. Minél jobban távolodni, eltávolodni tőlük, távot tartani, minimálisan dolgozni együtt, vagy kérni tőlük valamit.
2022. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De az Ági néni miért áll neki random a csajnak?
2022. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Az én részemről csak olyan nőkkel dolgoztam akik a szart kavarják. W
2022. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2# Főnök nem úgy kezelte viselkedett és kedvezményezett vele, mint a két fiatal nővel.
2022. márc. 20. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyet én is tudnék mesélni.
2022. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jöhet :)
2022. márc. 20. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként dolgoztam velük és nem, inkább lepéptem onnan, annyit nem ért az a munkahely, hogy elviseljem őket.
2022. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!