Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok adni pár tippet,...

Tudnátok adni pár tippet, munkavédelmi előadó végzettséggel hova lehet jelentkezni dolgozni?

Figyelt kérdés
Nemrég végeztem,úgy volt,hogy lesz helyem de az sajnos mégsem jött össze így most ezerrel munkát keresek. Minden tippnek,segítő szándékú ötletnek örülnék.

2022. márc. 21. 07:34
 1/2 anonim válasza:
Ha kitanultál egy szakmát, kellene tudnod, hogy hol tudsz elhelyezkedni. Én szintén ezt tanultam, de főiskolával és most középiskolán tanítok (pedagógiai minimummal). Amúgy munkavédelmi személy mindenhová kell, a kórházakon keresztül az iskolákban át a bevásárlóközpontokig. De a legjobb lenne ha egy munkavédelmi cégnél helyezkednél el, mert ezeket keresik fel a nagyobb cégek.
2022. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen elvben tudom, hogy hol lehet vele elhelyezkedni de ezek nem jöttek össze sajnos, így gondoltam hàtha tud valaki újat mondani.


Köszönöm a vàlaszod.

2022. márc. 24. 09:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!