Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem fogja fel néhány...

Miért nem fogja fel néhány ember ha valaki nem akar beszélgetni velük?

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 11:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Állandóan beszól, nyomja a baromságait amire senki se kíváncsi, nem veszi észre magát hogy sok, aztán megsértődik és sérteget
2022. márc. 21. 11:03
 2/8 Shaddark ***** válasza:
90%

Figyelem hiányos.

Sokan vannak így, különösen fiatal korban.

Ezért próbálkoznak mindenhol, mindenkinél. Szerintem meg lehet érteni őket, gyanítom a szülei nem figyeltek rájuk, nem kaptak elismerést azért, amiért normális szülők gyermekei igen.

Nem IQ kérdése a dolog, hanem mentalitásé. Nem fogja észrevenni, mert az eszét arra használja hogy felkeltse a figyelmet - akár negatív attitűddel is.

Ha zavarnak ignoráld őket szisztematikusan, ahol soha semmi sikerélményük nncs ott kevesebbet próbálkoznak.

Én mondjuk sajnálom őket, ezért ha sokat nem is de pár percet rá szoktam szánni az ilyenekre. Dumcsizunk egy jót és ha több időm már nem jut rá akkor határozottan szólok hogy jó volt beszélgetni de dolgom van, köszi és szevasz.

2022. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Értem miről beszélsz. Én ilyen esetben kihívtam "keringőre". Amire persze nem jött, na azóta tök jól megvagyunk. Hozzá teszem, hogy soha nem b@szakodok senkivel és nem szeretek bántani senkit.
2022. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát épp ezaz hogy pont az idősebbek azok 40-50 körül, akik fel vannak háborodva hogy minek találták fel a facebookot meg a mobiltelefont, mert mindenki azon lóg meg az emberek nem beszélgetnek egymással... nagyon fárasztó hallgatni, életunt vén f*sz!!!

Az a baj hogy pont mellettem dolgozik és néha ráordítanék hogy "kussolj már a k*rva anyádat" de nem tehetem, mert akkor én leszek az agressziv, idegbeteg állat :(

Megvan nekem a saját bajom, semmi szükségem ilyen embereket hallgatni egész nap :(

2022. márc. 21. 11:55
 5/8 Shaddark ***** válasza:
100%

De miket mond, hogy ennyire idegesít?

Panaszkodik, amivel lehúz érzelmileg és elb...a a te napodat is, vagy mi?

2022. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az hogy miért vagyok ilyen szótlan, miért nem beszélgetek vele, igy a kormány, úgy a kormány, kire szavazok, háború, jön putyin, mindmeghalunk, atomháború lesz stb

fsz kivan vele :(

2022. márc. 21. 12:28
 7/8 Shaddark ***** válasza:
87%

mindmeghalunk :)))

Ez elég necces, mondjuk én minden politikust utálok minden oldalról, ezért idegesítenek engem is csak, ha szóba jönnek.

Lehet egyedül él, azok szoktak ennyit dumálni ha van hallgatóságuk...

2022. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Én egyenesbe megmondanám neki hogy miért nem beszélgetek vele, mert nem vagyok kíváncsi a mondandójára, untat és lehoz az életről, és különben is nincsen közös témánk azzal az x év korkülönbséggel, szóval legyen szíves a hozzám szólasát a szükséges minimumra korlátozni.

Más megoldás nincs, persze ezt lehet nyugodtan és értelmesen mondani.

2022. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!