Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit válaszoljak azoknak a...

Mit válaszoljak azoknak a kollégáknak akik burkoltan el akarnak engem küldeni onnan ahol most dolgozok?

Figyelt kérdés

Van két cég, egyik a lakóhelyemtől 10(A), a másik 15 km-rel arrébb (B).


Én a 15-tel arrébb lévőben (B) dolgozok fél éve.

A két cég ugyanaz, a fizu is, ugyanaz a munkakör is.

"A" közelebbi munkahely viszont megyeszékhelyen van, ezért sokkal több a munka.


B munkahelyen minden másnap megkérdezik tőlem az idősebbek, hogy miért nem "A" helyre megyek inkább dolgozni, hiszem közelebb is van és mivel fiatal vagyok, még bírom a pörgést is.

Erre annyit szoktam felelni, hogy nem fogok ugyanannyi fizetésért 2x annyit dolgozni egy nap, mert nem vagyok hülye.

Utána azzal érvelnek, hogy "A" helyen fél év alatt annyi munkatapasztalatot szerzek, mint B helyen 1-2 év alatt csak.

Erre pedig annyit mondok, hogy én aztán ráérek! :D


De szinte minden nap megkérdezi, hol egyik, hol másik kollégám.

Kicsit már olyan, mintha nem akarnák, hogy én ott dolgozzak.

Főnök viszont támogat, mert B helyen kevés az ember (tényleg sok fiatal megy A helyre, mert sokan laknak megyeszékhelyen, B-re pedig tényleg ráférne egy generációváltás).


Hogy mondhatnám el egyszer és mindenkorra, világosan, de mégsem udvariatlanul a régi dolgozóknak, nem áll szándékomban máshová dolgozni menni?



2022. márc. 29. 17:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit udvariasabban? :D
2022. márc. 29. 17:53
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Te is ajánlj nekik munkát. Vagy mond nekik menjenek a temetőbe válasszák ki a helyüket.
2022. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
XD
2022. márc. 29. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!