Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ennivalót vigyek...

Milyen ennivalót vigyek munkahelye ha félek mások előtt enni?

Figyelt kérdés
Régóta fennálló problémám, hogy ha sokan vagyunk egy helyen akkor félek enni mások előtt. Főleg ha néma csönd is van. Főételt nem is mernék, mert azt meg is kell melegíteni, bár ezt elkerülve enném hidegen is de itt attól félnék, hogy kifolyna vagy szagos lesz és emiatt bűzleni fog az ebédlő is. Gondoltam mindig vinnék péksütit, mert korábbi munkahelyemen azokat ettem, de ott nem is volt rendes kajálda, másik helyen meg volt de inkább a levegőn ettünk, mert kellemetlen volt a hangulat amúgy is, de ez gyakorlat volt így megoldható volt. De ha egy olyan munkahelyre megyek ahol rendes ebédlő van és vannak vagy húszan akkor inkább éhen halok munka végig de nagyon kellemetlen lesz nekem. Miket vigyek magammal ha ilyen problémám van? Esküszöm nem kitaláció, régóta gond ez nekem. Mindig igyekszem gyorsan megenni, mert kínosan érzem magam mások előtt..

2022. ápr. 1. 20:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
47%

Hány éves vagy? Férfi vagy nő?


Én a helyesben gyümölcsöket vinnék, szendvicset, valami kis innivalót pl gyümölcslét.


29/F

2022. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
24N vagyok-
2022. ápr. 1. 20:28
 3/43 anonim ***** válasza:
14%

Köszi, hogy megírtad. Sajnálom, nehezebb lehet így élni.


#1

2022. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Puding, szendvics, fornetti, gyümölcs, saláta például sajttal meg csirkemellel, müzli szelet inkább nasinak elég :/ esetleg 7days croissant?
2022. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Smoothie? Gyakorlatilag bármi mehet bele, gyümölcsök, zöldségek, magvak, teljes értékű koktélt ki tudsz hozni minden makrotápanyagból. És evés helyett ihatod pohárból.
2022. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Vannak energiaszeletek amiket pl bicajozashoz szoktam venni, azt még hűtőbe sem kell tenni.
2022. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így általános suliban, de aztán már annyira idegesített ez a félelmem, hogy gimiben már konkrétan nem érdekelt. Igazából nincs semmi gázos abban, hogy eszel. Mindenki más is ezt teszi, szerintem próbáld elengedni ezt a félelmet, és gondolj arra, hogy senki sem azt nézi, hogy te éppen hogy eszel. :)

Egyébként ahogy más is írta előttem, müzli, esetleg ha szereted, akkor a puffasztott rizs is jó lehet. :)

2022. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Én Nutridrinket ittam egy időben, egy étkezésnyi tápanyag.
2022. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Próbálom elfelejteni de ha új helyen vagyok sokszor nem megy, ha megszokom akkor általában elszoktam engedni a dolgot.

croissonra gondoltam én is, 2dbot vinnék elég lenne talán egy napra is.

2022. ápr. 1. 20:44
 10/43 anonim ***** válasza:
0%
Nagy tál pacalt.
2022. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!