Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan hogy kirekesztve...

Volt olyan hogy kirekesztve éreztétek magatokat a munkahelyen? Vagy nagyon megalázva?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kirekesztve igen. Sosem fogadtak be, de azóta máshol vagyok már
2022. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen-igen.
2022. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kirekesztve igen, amiért én is megdolgoztam. Megalázva, amikor Karácsonykor 1× valaki egy fura ajándékot adott, és az átadás előtt megmutatta a többieknek, hogy azz mennyire vicce.
2022. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos volt. Közvetlen kollégáim jóval fiatalabbak voltak, úgy 15 évvel, a munka meg rendkívül összetett , és látszott az összesen az a nagyképüség, hogy ők nem sima operátorok, hanem automatizálási technikusok. Ha meg kellett valamit mutatni, akkor vágták a pofákat, főleg ha utána gond is volt. Próbáltam többször beszélgetést kezdeményezni, de csak a telefonjukat nyomkodták.
2022. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk volt egy olyan pozíció, ahol a csalatvezetőknek és a managernek segíthettél.


Ők a sima munkaerő fölött álltak, de nem voltak vezetői pozicióban.


Ők a sima neetingekre bejártak, de a komolyabb meetingekre vagy a szülinapozásokra nem engedték be őket azzal a kijelentéssel, hogy ők nem vezetők.


Ők ezt mibdig megszenvedték.


Természetesen, ha a vezető ment el, akkor ünnepi búcsúztatója volt, ahol virágot és ajándékot kapott, ha egy vezetőt segítő ment el, akkor meg semmit.

2022. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!