Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet megszokni a 12...

Hogyan lehet megszokni a 12 órás munkát? Nem fárasztó ilyen hosszú ideig koncentrálni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírtam. Pedig csak heti három nap volt. Étteremben mosogatás.
2022. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem annyira. Sokkal jobb, mint hétfőtől-péntekig szopni 8 órában, plusz mellé a reggeli és délutáni dugóban is. Így legalább 3 vagy 4 napot mész egy héten, több napod van otthon szabadon.
2022. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

2


3-4 nap tényleg nem vészes 12 órában szerintem is, de vszinű a kérdező egész hétre gondolt...na úgy már nem a legjobb :D

2022. ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
3: Olyan Kínában van, hogy heti hat, néha hét napban 12 óráztatnak. De Európában nem törvényes.
2022. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

4


hopp, bocsi, egész hét alatt 5 munkanapot értettem, azt meg simán nyomják a gyárakban

2022. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5: 12 órában? Az nem lehet. Legalábbis nem legálisan.
2022. ápr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5 napot tényleg lehet, mert 60 óra a megengedet, de mondjuk 6 havi bontásban nem lehet végig 60 órázni. Meg mondjuk felesleges olyan rossz munkahelyekre menni. Olyanra kell menni, ahol egyik héten, másikon 4 munkanapod van és így mész 15 napot egy hónapban a maradékon meg otthon héderelsz.
2022. ápr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok még


Na, látom a billentyűzet a 3-ast kispórolta :D Szóval egyik héten 3 másikon 4 nap meló. Nekem ez a legjobb. 6 havi átlagban 48 órának kell lennie, szóval ha néha menni is kell pluszban, akkor máshol meg csak 1-2 napot fogsz menni. Sokkal jobb nekem így, mint egész héten 5 napot 8 órázni, legnagyobb csúcsban szívni reggel-délután és akkor még állandóan kuncsorogni a főkönknek, hogy legalább engedjen már el ügyeket intézni, mert ugye minden csak hétköznap van nyitva.

2022. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
12 órás munkák általában nem koncentrálósak vagy nem végig. (Ha mégis, akkor sajnálom és rossz helyen vagy, próbálj meg változtatni.) Pl biztonsági őr, tűzoltó, rendőr. Vagy nem igényel akkora intelligenciát, hogy 12 órában folyamatosan gondolkozni kellene, vagy ha szellemi munka is, vannak holtidők. Vagy pl. mozdonyvezető. Amiről nem állítom, hogy nem nehéz és megterhelő és egy pillanatig se irigylem őket. Nagyon is koncentrálós. De nem 12 órában folyamatosan.
2022. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8


Milyen jellegű munkahelyeken van ilyen ?

2022. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!