Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lassan már nem merek bemenni...

Lassan már nem merek bemenni dolgozni, mert mindent csak elrontok?

Figyelt kérdés

Szakmát tanulok, gyakorlaton vagyok, van mellettem egy mentor.


Próbálok önállóan dolgozni, már megosztjuk egymás között a feladatokat, de mindig elrontok valamit. Sajnos nem tudja a mentor minden lépésemet figyelni, nem férne bele a 24 órába.

Amit pedig én elrontok, az a mentor munkáját minősíti, mert az ő nevével csinálom ugye...

Most hívott a főnök is, meg a mentor is, hogy be kéne mennem, mert már megint elbsztam valamit és javítsam ki.

Főnök nem volt mérges, de a mentor igen, mert végülis tényleg az ő munkáját sz@rom el állandóan.

Szegény odaenged, mert abban bízik, hogy meg tudok csinálni pár egyszerű feladatot, de ezek szerint még az sem sikerül.

Ezek után biztos senki nem akar a cégnél sem velem együtt dolgozni.


Nyáron vizsgázok, mentor pedig mindig azt mondja, hogy már teljesen önállóan kéne megcsinálnom minden feladatot.


Rosszul érzem magam emiatt. Ti mit tennétek, ott hagynátok?

Voltatok hasonló cipőben?


2022. ápr. 4. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszeld meg veluk h fizessenek azert h a konkurencianal dolgozz. Igy segitheted a ceget 😀
2022. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még konkurenciánál se vagyok jó, örülök hogy itt elvállaltak engem xd
2022. ápr. 4. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen munka ez? Mit kell csinálni?
2022. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi nem megy?Nem tudod mit kéne csinálni vagy nem tudod végrehajtani gyakorlatban?

Az első esetben állj le a mentoroddal és kérd meg hogy magyarázza el,addig ne engedd el amíg tényleg érted mit hogy kéne.Persze tudom hogy ez valamennyire kellemetlen,megalázó de az se lesz jobb ha fél-egy év múlva csak részben leszel tisztában a dolgokkal mert akkor már el is fogják várni hogy megcsináld,az még cikibb.

Ha gyakorlatban nem megy akkor próbálj mindent koncentráltabban,átgondolva csinálni illetve gyakorolj ahogy tudsz.Sajna ebben benne van az adottság is,van akinek csípőből megy rögtön,van akinek évek kellenek,több időbe telik.

Amúgy milyen munkáról van szó?

2022. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen munkáról van szó? Sok figyelmet igényel?
2022. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!