Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más munkahelyen is az van,...

Más munkahelyen is az van, hogy a főnöknek vannak beépített emberei, akik kémekednek a többi dolgozó után?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz így a légkör, meg még a pofánkba is nevetnek, mert nekik előjogaik vannak a súgás miatt. A főnök meg örül, mert képben van mindennel.

2022. ápr. 8. 13:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen kollégám. Kinevezték ő a munka hőse kapott egy valag pénzt. Kérdezték hogy vállalom e azt a munkát amire kinevezték mert két ember kéne. Mondtam hogy persze de akkor én is előre elkérem a pénzt erre az volt a válasz hogy az nem így megy. Akkor mondom, szia
2022. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Több helyen dolgoztam már, mindenhol volt spicli.Mindenhotudták, kik azok és rühellték őket.
2022. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%
Szociális terület, rendelkezik beépített emberrel.
2022. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként azok, akik ilyen csicskák és felveszik ezért a pénzt, én szánalommal tekintek rájuk. Tipikusan olyan emberi eset mind, akit a napköziben jól elvertek, vagy elvették az uzsonnáját és most itt éli ki magát, mert az életben máshogy nem tud érvényesülni. Mi 22en vagyunk egy irodában, de ez 3 terület. Mindháromnál megvan ki a csicska. Végtére is nekem semmi bajom velük, mert buták, mondani meg nem mondok nekik semmit, ami a munkámat családomat illeti. Kapnak egy helót napi tisztelet gyanánt, bár én ennyit is sajnálok tőlük, de a munkahelyi normák ezt megkövetelik. Nálunk pl az egyik ilyen minden szombaton bent van, most is kb filmet néz, és mivel nincsen itt a bandája, nincs kit beköpni. Bejön elvan és felveszi az 50-60 ezer nettó túlóra pénzt.
2022. ápr. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Seholsem jobb 🙁
2022. ápr. 9. 08:10
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyire biztos vagy a dolgodban, akkor tisztában vagy azzal is, hogy kik ezek a kémek! Semmi más teendő nincs velük, egyszerűen csak arra a szintre kell ereszteni a kommunikáció szintjét a jelenlétükben, hogy ne juthassanak érdemi információhoz.

Második fokozat: mindenki elhallgat, amikor a körötökben mozog az illető. Harmadik fokozat: hangosan kifejted, hogy majd szeretnél beszélni (valakivel), csak megvárod, amíg kimegy a helységből (nevén nevezve) az illető.

Meg lehet "vadítani" is dolgokat egy kicsit azzal, hogy elképesztő hülyeségeket "cipeltettek be" az illetővel a főnökhöz, - olyan "témakörökkel" kötitek le embereteket, amelyről ő nem tudja, hogy semmi köze nincs a valósághoz, de mint hihető eseményen, dolgoznia kell ahhoz, hogy jelenteni tudjon. Lehet olyan "történeteket" is vinni a információ áramlásba, amiről tudjátok, hogy csak egy embernek beszéltetek, aztán kivárjátok, hogy kitől, illetve milyen formában "jön vissza".

Napi mulatós! :)

2022. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Nálam akkor derült ki amikor munkát kerestem vagyis utólag.. Igy legalább nem volt meglepődes..
2022. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk is bepróbálkozott az új főnökség, mi meg összezártunk. Nem jött be nekik...
2022. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!