Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utólag módosítani a fizetési...

Utólag módosítani a fizetési igényen?

Figyelt kérdés
A napokban voltam egy interjún, kérdezték a fizetési igényem. Sajnos utólag jöttem rá, hogy kicsit alulértékeltem magam és keveset mondtam. Szerintem maga az interjú amúgy jól sikerült. HA esetleg felvennének, már kellemetlen lenne mondani, hogy x összegért tudom vállalni?
2022. ápr. 12. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Még ezek szerintem lesz megbeszélés. Szóval kelletlen kicsit, de most még tudod mondani, hogy többet szeretnél. Pl tudod mondani, hogy közben kaptál egy jobb ajánlatot és szívesebben dolgoznál itt és ha ugyanazt megadják, akkor neked jó. És kicsit mondj többet, mint amit szeretnél. És akkor ha kevesebbet mondanak még belemehetsz. De nyilván mondhatják, hogy ennyiért egyáltalán nem jó.


Vagy amikor írnak, le is írhatod, hogy ez van.


De nyilván jobb lett volna korábban mondani, de ha úgy érzed tudsz találni magasabb fizuért, akkor még most könnyen léphetsz.

2022. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Hát ez így elég gáz.
2022. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shaddark ***** válasza:
100%

Első jó tanácsot adott szerintem, hogy közben kaptál jobbat pénzügyileg, de oda szeretnél inkább menni és nem-e lehetne-e :)

Bár kissé kockázatos. Ha van másik hely esetleg képben akkor próbáld meg mindenképpen.

2022. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Istenem már látom, hogy "kaptál jobbat pénzügyileg" és "nem-e lehetne-e"

És te leszel az 1milliomid aki ezt eljátszotta és azt mondják nem.

Erre te: "Kár, de azért maradok" :D

2022. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 de nem eljátsza, hanem a piacon többért mennek állások az ő szerepkörében ezt tudta meg. szóval ha ide nem veszik fel, akkor is esélyes, hogy talál többért.


amúgy olyan is van, hogy cég ha keveset mond valaki, akkor is többet fizet, mert tudja, ha nem teszi, akkor elfog menni az illető hamar, amikor rájön, hogy nem keres megfelelően és akkor hiába tanult be, a cégnek tök rossz lesz.

2022. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shaddark ***** válasza:
52%

Sajna én ilyet még nem láttam.

Max ha beadja a felmondást, vagy legalábbis sokat beszél róla hogy készül rá.

Valamiért a vezetők a megtartásban nem jeleskednek - az én kis világomban legalábbis. Soha életemben nem láttam ilyet, hogy maguktól hogy megtartsák.

2022. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ascelpius ***** válasza:
100%

Én annó amikor írásban is megjött az ajánlat, akkor válasz emailben visszaalkudtam: leírtam megint kábé a marketing szöveget magamról és a végén rátértem hogy x helyet szerintem x+10% összeget reálisabbnak tartok erre a pozira. Fél óra mőlva jött a HR-estől a válasz, hogy továbbította a szakmai vezetőnek, délután 4kor már jött a módosított ajánlat.


De ezt mindenképp csak úgy szabad megcsinálni, hogy nem probléma ha ezért nemet mondanak neked.

2022. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnám meg főleg hogy pár hete egy cég csinálta meg velem ugyanezt: bemondtam x összeget, mondták oké, végigmentek az interjúkörök, majd jöttek azzal hogy nagyon jól sikerült az interjú, felvesznek 0.8x-ért, én meg mondtam hogy köszönöm, nem.
2022. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, szerintem pont azért vettek fel, mert alacsony a bérigényed...
2022. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!