Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van más is, aki csak akkor...

Van más is, aki csak akkor képes normálisan dolgozni, ha olyan zenét hallgathat közben, amit szeret? Meg is tud játok oldani?

Figyelt kérdés
Nekem volt már pár munkahelyem (próbálkozásom), ahol vagy nem nézték jó szemmel, ha zenét hallgattunk, vagy azt "kellett" hallgatni, ami a helyiségben szólt. Szerencsére egyik ilyen helyen sem maradtam sokáig. :D Nagyon rossz passzban voltam már néhány ilyen nap után. Sosem értettem, hogy mások ezt hogy bírják. Mitől függ, hogy valakinek ez ennyire rányomja a bélyegét a mindennapjaira? Nem vagyok már fiatal, de ez is egy szempont nekem munkakereséskor, amit nem merek bevallani a nagy nyilvánosság előtt, mert szerintem hülyének néznének. :D Fiatalon még azt hittem, hogy idővel kinövöm, de ez nem jött össze.

2022. ápr. 19. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok. A zene a hangulatom befolyásolja csak. a csendben a kis zajok elterelik a figyelmem a monoton rádió pedig felbsz elég hamar
2022. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Szívemből szóltál :)

Gyűlölöm ha csend honol és hallgatni kell a másik gyomorkorgását meg tollak kattogását stb.

Továbbá én sem szeretem, ha olyat kellett hallgatnom, amit vagy akiket nem szeretek.

2022. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
azért az vicces gyűlölitek a csendet és mások zenéjét de a saját zenéteket azért másra erőltetnétek
2022. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: Zenét lehet ám fülhallgatóval is hallgatni. :P Én pl. úgy szoktam, hacsak nem egyedül ülök az autómban.
2022. ápr. 19. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Én gondolkodni sem tudok ha szól a zene. Azért vettem drága zajszűrős fejhallgatót mert az beengedi a beszédhangot, de a zenét kiszűri
2022. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En is jobban dolgozom olyankor. Viszonylag monoton melot vegzek, halalra unnam magamat, ha nem hallgatnek zenet kozben. Sokszor nem is hallgatom konkretan, csak szol, de valoszinuleg az agynak eleg ennyi is, nem kell nekem tudatosan rakoncentralnom, hogy most szol a zene. Amugy nem szabad, de amit nem latnak, arrol nem tudnak XD Nem jarkalnak felenk vezetok tul sokszor, ha latok valakit, kiveszem a fulest, ha meg parhavonta veletlenul eszreveszi valaki, akkor csak ejnyebejnye van es annyi.
2022. ápr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hogy is mondjam...régen volt a ostoros ember aki adta az ütemet, most meg a PROLITÁP rádió1, ahol "igazi mai sláger megy", de már 10 éve ugyanazok a zenék, napi többször is.


és a proliknak ez teljesen megfelel, meg a balázsék röfögése.


nem is tudom mit várunk a gazdaságtól, ha az embereknek ezt a szinvonalat lövik be, hogy rádió 1 és társai


nem mindenki olyan hogy az emberi kapcsolatok hajtják az életét. Általában ők a gagyi munkát végző emberek.

2022. ápr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is kell, egyszer hagytam itthon a fülhallgatómat, muszáj volt keresnem bent másikat..


Mindig, mindenhol hallgattam zenét. Eddig egy kis xaros helyen szólt érte a főnök, csak pislogtam, hogy nem hallgathatok zenét mert "úgy nem tudok koncentrálni". Mondom még szerencse hogy ő jobban tudja, hogy én hogyan tudok jobban dolgozni. Ez egy xar kis kkv volt, multiknál sehol soha nem szóltak, minden nap benne van kicsit s fülemben. Arról nem beszélve, h jobban idegesíti mikor az open office-ban ott nyihognak meg beszélnek épp körülöttem, na abban nem tudok se koncentrálni, se dolgozni, és ilyenkor bedugom a fülem és zene..


Olyan feladatom is van, amikor valóban eltereli a figyelmem, de lévén hogy nem vagyok fogyatékos, így meg tudom ítélni, képes vagyok-e zenét is hallgatni éppen vagy sem. :)

2022. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!