Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnöknek nem érdeke lenne...

Egy főnöknek nem érdeke lenne hogy tudja egy alkalmazottja lelép-e 1 hónapon belül?

Figyelt kérdés

Az ürge minden nap zakóban jön, fél nap szabikat kér vagy beteget jelent és a professiont bújja. Vagyis röviden: állást keres. Fog is találni és lelép.

A főnöknek nem lenne érdeke tisztázni vele a helyzetet? Ha megy megy ha marad marad, de tisztázni most akkor mi is az ábra?


2022. ápr. 20. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen egyértelmű, akkor mit kéne ebben tisztázni?
2022. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem is akarja marasztalni. Amugy neked mi kozod hozza hogy mit csinal vagy nem csinal a fonok? Az alapitvanyi iskolakban ez igy mukodik es kesz, te a wc-t pucolod ha megengedik, mas interjukra jar egy jobb allas remenyeben.
2022. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már a felmondási idejét tölti, csak nektek nem kötik az orrotokra.
2022. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tudja a főnöke is. De normális helyen nem csinálnak ebből ügyet. Ha tovább kell menni, akkor ez van. Fontosabb, hogy maradjon jó kapcsolat. Ez a cég hírének is jó, meg az adott ember is szívesen visszajöhet később, vagy csak ajánlja a céget. Semmit nem adna, ha elkezd feszülni a cég, hogy miért megy el valaki. Ez a normális ritmus, hogy emberek jönnek és mennek.


Ja meg nektek akik ott dolgoztok is szerintem jobb érzés lehet ez, hogy normális a cég ezzel is. És nem kell félni ha egyszer mennétek tovább, akármiért.

2022. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a dolgozó is volt annyira gerinces, hogy jelezte, hogy valami nem oké és keresni fog, ha nem változik a helyzet
2022. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" hogy jelezte, hogy valami nem oké és keresni fog, ha nem változik a helyzet"


Már miért kéne a dolgozónak bármit is jeleznie? Én is úgy léptem le, hogy semmit se szóltam, X körülménnyel elégedetlen voltam, semmit se szóltam, csöndben helyet kerestem, találtam, papír lead, távoz.

Semmit se szóltam miért megyek el-miért kellett volna?

2022. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem érdeke. Az alkalmazott beadja a felmondását, kitölti a felmondási idejét aztán mehet. Aztán meg majd a főnök gondja, hogy talál e másik munkaerőt. Felesleges ezen agyalnod nem a te bajod.
2022. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit kellene csinálnia, könyörögjön hogy ne keressen új állást? Felesleges ilyenkor egy főnöknek rákérdeznie, főleg ha amúgy is egyértelmű. Csak kínos szituációhoz vezetne. Ha megtörténik a felmondás, úgy is lesz még bőven idő a pótlására, de lehet már most dolgozik ezen a főnök.
2022. ápr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!