Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire tapasztalható, hogy...

Mennyire tapasztalható, hogy utána nyúlnak a dolgozónak az új munkahelyén?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Soha életemben nem történt ilyen, pedig jöttem el pár helyről asztalt borogatva. Nem hidd hogy holmi kis szar kakaógengszter kisvállalkozó "utánad tud nyúlni". :D Ezek rendszerint többet képzelnek magukról mint amennyit érnek.
2022. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én is mentem már el azonnalival, asztalt borítva, aztán semmi nem volt utána, új helyen kétszer annyi időt voltam és ott rendesen köszöntünk el (jobb lehetőség jött). Az új helyet ritkán érdekli mit bubog a régi, ha még megy ez a besúgó rendszer, de ha szimpatikus vagy az új helyen, akkor tesznek rá.
2022. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Olyanról már hallottam, hogy az új helyen felhívták a jelölt régi munkahelyét, ahol jól eláztatták és emiatt nem vették fel az új helyre.
2022. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Semennyire.

Aki elment, az nem akar már ott dolgozni. A cégvezetők 99%-a ilyenkor nem a bosszún töri a fejét, hanem azon, hogy a helyére hogyan találjon legalább olyan jó szakembert.

2022. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem. Nagyon rossz hírét keltené ez az adott cégnek, hogy ennyire suttyó hely.
2022. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az asztalborítás szó szerint értendő? Milyen szakma?
2022. ápr. 20. 10:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!