Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magas fizetés stresszes sok...

Magas fizetés stresszes sok munka vagy nyugis munka kevés fizetéssel? Két diplomával tényleg olyan kevés a 240 ezer nettó Pesten? 34F

Figyelt kérdés
Hivatásom amit most csinálok, közegészségügy területén vagyok, de mivel közszféra így kevés a fizetésem de nyugisabb is, van olyan hely ahol jóval többet kapnék de tudom hogy stresszes lenne....
2022. ápr. 25. 07:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

" lerakjon 2 diplomát ami szerintem elég nagy dolog,"


NAGY DOLOG? ÉS ezt a munkáltatók is tudják akik bruttó 260-at fizetnek 2 diplomával 20 pályán eltöltött évvel? Ezt ők is tudják? Vagy te elmondod nekik helyettem?

2022. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

#21

Arra gondolom véletlenül sem gondoltál, hogy lehet benned van a hiba, szar a diplomád, vagy hülye vagy, hogy olyan helyen dolgozol?

Lehet nekem kéne elmondanom helyetted, mert te simán robotolsz ennyiért 2 diplomával és itt panaszkodsz.


Munkáltatód minek fizetne többet, ha itt vagy te aki nyomod neki ennyiért? Gondold át.

2022. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

"Munkáltatód minek fizetne többet, ha itt vagy te aki nyomod neki ennyiért?"


És ha "nem nyomom neki"ennyiért, akkor tán többet fog fizetni? LÉVÉN ÁLLMAI BÉRTÁBLÁS HELY??? nem, ha az összes ember elmenne és 1 se maradna, akkor se fizetne többet

2022. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
Én ha tehetném így utólag a dolgozott éveim során akkor inkáb a kevesebb pénzt választanám mint a végetnemérő stresszt.
2022. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!