Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Falusiként szeretnék Budapeste...

Falusiként szeretnék Budapesten dolgozni és fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá valaki segítene?

Figyelt kérdés
23L Sajnos eddig magán és pénz ügyileg sem úgy jöttek össze a dolgok hogy jó lett volna jelenleg csak 8 osztályom van (amin mindenképp szeretnék változtatni)munka szempontjából ezért nincs nagy mozgásterem itt a közelben nincs olyan munka amire tudnék jelentkezni csak messzebb de a bejárást nem tudnám meg oldani ezért gondoltam hogy Budapesten szeretnék dolgozni ha sikerülne olyan helyen ami szállást is biztosít de nem tudom hogy mire számítsak mivel halottam rosszat és jót is valaki dolgozik/dolgozott így szállásal?Jelenleg a Jooble keresek állást van ehez hasonló megbízható oldal? Ha igen tudnátok azt is ajánlani?
2022. ápr. 27. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Én ajánlanám neked a segédápolást. Nem mondom hogy jól fizet (bár kiemelt, országos intézményekben a bértábla fölött munkáltatói kiegészítés is van), de korrekt a pénz ahhoz képest hogy 8 általánossal is lehet végezni, kulturáltak a nővérszállók és az utazás is olcsóbb (most covid vészhelyzet alatt pedig ingyenes). Ahol tudom hogy van szálló az a Korányi pulmonológia, és azért ajánlom ezt a területet, mert sokkal jobb, hasznosabb, és a te lelkednek is sokkal felemelőbb, mint mondjuk gyártósor mellett robotolni, és ha jó társaságot fogsz ki akkor kifejezetten élvezhető is a munka. Persze ha nincs durva undorod az emberi gusztustalanságoktól, de egyébként az is legyőzhető.
2022. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Jofogas, profession, facebook, helyi lap(igen van aki még újságban hirdet)...szimplán beírod goggle, hogy álláskeresés.

8 általánossal merész dolog felmenni a "nagyvárosba". Nézd meg milyen albérlet árak vannak, ahhoz add hozzá a közös költséget, önmagad ellátást és a felmerülő költségeket. 8 általánossal nem fogsz tudni annyit keresni, hogy ezt megtehesd és ez még csak albérlet.

Munkáltatója adja, hogy melyik milyen szállást tud majd biztosítani neked. De olyanba ne menjél bele, ahol munkásszállói körülmények vannak. 23 éves csajként nem élveznéd annyira.

Talán valami kollégiumi szállás..

2022. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát figyu, most így hirtelen ilyesmik ugrottak be: gyár, segédmunka, közmunka.. mihez elég ma már 8 általános? :( Ráadásul Budapest nehéz terep ilyen szempontból, hiszen nagyon sok szakképzett szintén vidéki is azért jön fel Budapestre hogy itt hátha könnyebben el tud helyezkedni
2022. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Az a legnagyobb probléma szerintem, hogy nem nagyon jön ki a matek.

Nem nagyon gondolom, hogy minimálbérnél sokkal többet kapnál egy ilyen állásért, ami 133e huf/hó nettó.


A legolcsóbb munkásszállás, ahol 10-12-en vagytok egy szobában 1500 ft/éj körül van, ez havi 30000 ft, ha csak munkanapokon vagy ott, ilyenkor hazamenni/visszajönni busszal hétvégére kb. 5000 Ft alkalmanként, az kb. 20000 egy hónapban. Marad 80 ezer Ft, és akkor még nem ettél, nem szórakoztál semmit és egy trágyakupacban laksz ki udja, milyen emberekkel egy szobában.


Ha igényesebb, 3-4 ágyas szobákat akarsz, az minimum 3-4000/éjszaka, az már 60-80000 Ft-ot elvisz havonta.

2022. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A jooble pont nem megbízható.
2022. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem árufeltöltőként is lazán megkapod a br 310 e ft ot. lidl aldi. gyárakban 3 műszakban úgyszintén jól kereshetsz. csak szét kell nézni.
2022. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami fontos, hogy ne félj neki állni az érettséginek később. Nekem több ismerősöm csinálja 30 felett is.


Így hogy nem jó háttérből jössz hosszú távban kell gondolkodnod.

2022. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!