Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire baj ha "hetente"...

Mennyire baj ha "hetente" váltogatom a munkahelyeim?

Figyelt kérdés

Nyilván túlzás, de az elején volt két nagyon is rövid munkám.

25 nap, 8 nap, és most ahol vagyok, ott 10 hónap lesz. Az első helyen túlvállaltam magam, és azt hittem hogy bírni fogom a napi 3 óra ingázást. A másodiknál egyszerűen úgy bántak velem mint a kutyával. Most jól érzem magam, de továbbtanulás miatt másik városba költözöm ősszel.

Mennyire hátárny egy ilyen tapasztalati lista? Leírhatom, vagy az elsőt/első kettőt elegánsan hagyjam majd ki az önéletrajzomból? Vagy írjam le, de "személyes ellentétek miatt váltak el útjaink" szintű negédes magyarázatokat találjak ki?

20N



2022. ápr. 27. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szituációk, én is sokszor voltam így.

Amikor valami nem tetszett, feleslegesnek éreztem továbbra is ott maradni, hiszen lehet beolvadok az ektoplazmába, de nem szándékozom módszeresen legyilkolni magam sz@r emberek közt.

Önéletrajzba ne írd bele, hogy miért nem dolgoztál ott tovább...rákérdeznek aztán diplomatikusan elmeséled.

2022. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg lesz az egyetemed senkit nem fog érdekelni, h mit csináltál előtte. Én a 25 és a 8 naposat kihagynám. A 10 hónapos jó lehet, de csak akkor, ha kapcsolódik ahhoz, amit az egyetemen fogsz tanulni. Az egyetemen viszont próbálj gyakornoki melót szerezni és ott huzamosabb időszakokat kibírni (6 hónaptól már jó)
2022. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
20 évesen milyen diplo...szakmád van, hogy válogathatsz? Vagy ezek ilyen, takarítás - Tesco árufeltöltő melók?
2022. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Nem mondom itt el ha nem bánod, de szakképzédst végeztem, ami az egyetemi tanulmányaimhoz annyira szorosan kapcsolódik hogy plusz pontot is kapok rá felvételiben, szóval lényeg hogy nem takarítottam (nem mintha azzal akkora probléma lenne egyébként)

2022. ápr. 27. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
A hármas egy paraszt, just for info share.. szerintem egy ilyen fiatalnak kifejezetten előnyös ha minél több munkahelyen, esetleg minél több munkakörben kipróbálja magát és tapasztalatot szerez. Szerintem az első komolyabb munkahelyet ahol majd hosszabb távban gondolkodhatsz, ráérsz diploma után, vagy végzősként keresni. Tapasztalatból írom, én is így csináltam. Egyetem alatt dolgoztam 4-5 helyen, különbözò pozikban, majd végzősként elhelyezkedtem ott ahol jelenleg is a karrieremet építem. Ilyenkor a lényeg, hogy minél több mindent be tudj majd írni az önéletrajzodba, hogy az minél érdekesebb legyen
2022. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így már sok, nagyon sok.
2022. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kollégám, aki 34-5 éves, 14 éve dolgozik, már 3 TB rózsaszín könyve van, amiben a munkahelyeket vezetik. Egy könyvbe 20 munkahely fér. Szerinted? Saját elomondása szerint is a leghosszabb munkaideje, 6 hónap volt. Elég szar a hozzáállássa, dolgozni nem akar. Smúzol a főnökökkel, elmegy magától mindenhonnan ahol nem látja, hogy féléven belül záros határidőn belül nem nevezik ki magasabb pozícióba, jobb pénzért.
2022. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!