Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Két évet dolgoztam feketén,...

Két évet dolgoztam feketén, ezt hogy kellene beírni önéletrajzba?

Figyelt kérdés
Itthon dolgoztam a családi vállalkozásban, ezt hogyan kellene megfogalmazni? Bizonyítékot nem tudok rá mutatni, mert nem voltam bejelentve. Két év üresjárat pedig gyanús.

2022. ápr. 27. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod bele és, ha rákérdeznek interjún, akkor meg elmondod, hogy besegítettél a családi vállalkozásba.
2022. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Önkentes munka?
2022. ápr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Önéletrajzba beírod a vállalkozás nevét és kész honnan szedted ezt a hülyeséget hogy bizonyíték kell? Ez majd az adónál meg a nyugdíjnál lesz gyanús, az önéletrajzhoz meg az új munkáltatókoz semmi köze.
2022. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az állásinterjún az előző munkáid abból a szempontból érdekesek, hogy mit csináltál, mihez értesz, miben van tapasztalatod. Ha a családi vállalkozásban végzett munkád releváns az itteni helynél, akkor mindenképp előnyös, ha bent van az önéletrajzodban.

Ha netán szolgálati időt akarnak kiszámolni és kérik az igazolásokat, akkor megmondod, hogy ez feketén történt, nincs papír. De attól még dolgoztál ott és jártasságra tettél szert azon a területen.


Szóval írd be simán, hogy ott dolgoztál és kész. A végzett munka a lényeg, nem az, hogy legálisan csináltad-e.

2022. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Én is beírnám az önéletrajzba. Kisebbdolguk is nagyobb annál a HR-esnek, hogy kinyomozza, és felnyomjon a NAV-nál. :D

Ha semmi nincs, nagy a időluk, akkor be se hív, és nulla esélyed lesz, ha már bent vagy, és a helyzet úgy kívánja, akkor magyarázkodhatsz.

2022. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Kutyát nem érdekli amúgy hogy te hol dolgoztál ez előtt
2022. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a zöldek
2022. ápr. 28. 09:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!