Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokszor a 8 órás munkavégzést...

Sokszor a 8 órás munkavégzést is kínszenvedésnek élem meg. Fog ez változni vagy nekem rossz a hozzáállásom?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és egyetem mellett dolgozom. Egyetemre szinte csak vizsgázni járok be. Egy irodában dolgozom egy nagyobb multinál. Sokszor csak úgy érzem hogy amiatt adnak feladatot hogy csináljak valamit,de sok értelmét nem látom. Bugyikat válogatni (nem az a bugyi :D) és más random irodai munkák,papírokat darálni,stb..

Ma is alig vártam hogy végre négy óra legyen,már egy órakor minden bajom volt.

Egyébként dolgoztam operátorként 4 műszakban,az még rosszabb volt és dolgoztam vendéglátásban,de az sem volt leány álom.

De attól hogy másnak is pocsék,az engem nem igazán vigasztal

Nekem rossz a hozzá állásom,ha a 8 órás munkavégzés is sokszor kín szenvedés?

Hamar megunok egy egy feladatot az a baj


2022. ápr. 29. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Hát irodai munka persze hogy lassan telik.nekem is lenne minden bajom.Szerintem a fizikai munka sokkal jobb
2022. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munkakörben vagy?


Nálunk például 8 órára bejelentve 6-6.5 óra effektív munka az elvárt. Mivel monitor előtt végzett munka, nem is dolgozhatok többet az óránkénti 10 perces szünetekkel együtt.


Ha van lehetőséged váltani otthoni munkavégzésre, érdemes meglépni, nem lebzselnek úgy a nyakadon, hogy mit aggassanak rád, elég elvégezni a nap elején kitűzött feladatokat

2022. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Sokan szidják a fizikai munkát, de az irodainál idegőrlőbb, fárasztóbb (mentálisan) és unalmasabb nem létezik. Esetleg keress középutat. Nem csak a két véglet létezik.
2022. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha már végeztél, és a szakmádnak megfelelő munkád lesz, amit ne adj' Isten még szeretsz is... akkor majd nem fogod hosszúnak érezni.
2022. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
én már végeztem szakmámnak diplomámnak megfelelő állásban vagyok és gyűlölöm mint a szart. tessék.
2022. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Akkor el kellene gondolkodnod, hogy jó szakmát választottál-e, Utolsó.


Az nem jó dolog, ha az ember gyűlöli a munkáját.

2022. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Multinál az irodai munka is léleknyomorító. Én 1,5 évig bírtam.

Utána rátanultam még az egyetemre különböző szakirányú tanfolyamokat (adószakértő, könyvvizsgáló), annyi, hogy most szabadúszó vagyok már évek óta, itthon saját magamat hajtom ki, igazából ez is ugyanolyan fos.

Szóval kérdező, jól meghoztuk a kedvedet:(

2022. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el, ez csak addig kín szenvedés amíg el helyezkedsz főállásban - mondjuk egy multihoz. Diákként (mindegy h egyetemre jársz, akkor is diák vagy) persze hogy nem kapsz komolyabb feladatot. Nem is kaphatsz. De ez megváltozik, amint valamilyen pozícióban kezdesz dolgozni.
2022. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

"Hidd el, ez csak addig kín szenvedés amíg el helyezkedsz főállásban - mondjuk egy multihoz"


Igen? Én főállásban vagyok egy multinál (Adecco) és? Szenvedés. Minden nap egy mertő hányinger. Mi tart itt? A 700 bruttó.

2022. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy 8 óra sok idő, az utolsó két óra szenvedés nekem.
2022. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!