Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Látja a cég, amelyik felvesz,...

Látja a cég, amelyik felvesz, ha munkanélkülin voltam?

Figyelt kérdés
Az a cég, amelyikhez felvesznek, látni fogja, hogy munkanélkülin voltam, amikor bejelent vagy hogy hol dolgoztam előtte? (Mert az előző munkahelyem helyett azért keresek mást, mert állandóan valamilyen indokkal húzták a bejelentésem, és most felvennének máshová, de nem mondtam el, hogy milyen szituációban voltam és nem is szeretném.)

2022. ápr. 29. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, elozo munkahely adozasi papirt szoktak elkerni
2022. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, benne van minden biztosítással járó előző jogviszonyod a rózsazsín tb-kiskönyvedbe amit munkakezdéskor a belépésnél le kell adni szintúgy

De szerintem ezen kár görcsölni, senki nem azzal van ilyen helyen elfoglalva hogy mindenkit végig koslasson azt csámcsogjon rajt hogy heee ez milyér'vót' munkanélküli nem dolgozott

2022. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat :)
2022. ápr. 30. 16:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!