Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » RTL Híradó: a béremeléseket...

RTL Híradó: a béremeléseket teljesen elviheti az infláció? És akkor mit szóljon az aki semmit se kapott, mert írják is: az emberek kb 60%a kapott, vagyis durván a felük semmit se kapott...

Figyelt kérdés

A munkavállalók 61 százaléka kapott idén fizetésemelést, de többségük legfeljebb 10 százalékot, vagyis a teljes bérfejlesztését elviheti az infláció


– állítja a RTL Híradója a Pulzus Kutató május elsejére készített, reprezentatív kutatása alapján.


A friss felmérésből kitűnik, a dolgozók ötöde egyáltalán nem érzi magát biztonságban, és attól tart, hogy az elveszítheti az állását is.


HÁT akkor mit szóljon az a kb 40% aki meg semmit se kapott....


ez lenne a kérdésem.


2022. máj. 2. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bazsi,


nem az volt már múltkor, hogy kirúgtak?

2022. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked én se adnék egy fillér emelést sem, sőt még belépőt is szednék tőled.
2022. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
89%

Azért ahogy olvasom a cikket, kb az emberek fele nem kapott semmit (én se...) így a kérdező nincs egyedül.

De az sincs kisegítve aki kapott, asszonypajtás kapott bruttó 6000-et na azzal messzire nem megy.

2022. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Normalis munkahelyen kell dolgozni. Nalunk brutto 60 ezret emeltek. (Nem hatot, hatvanat.)

Ettol meg igen, rohadt draga minden, de mondjuk az eddigi szinvonalat legalabb tudjuk tartani.

2022. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Normalis munkahelyen kell dolgozni. "


Ezek szerint az emberek kb 40%a durván fele nem dolgozik normális munkahelyen.


Kérdés: ez KIT minősít? az embereket vagy a munkahelyeket?

2022. máj. 2. 10:20
 6/9 A kérdező kommentje:

Másik meg: ha mindenki NORMÁLIS munkahelyeken dolgozna ki dolgozna a köpedelem helyeken??


MÁV posta elmű spar tesco gyárak BKK stb stb stb---- ezeken a trágya helyeken akkor ki dolgozna?

2022. máj. 2. 10:21
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Akkor kenytelenek lennenek ok is villantani valamit, hogy hajlandoak legyenek emberek naluk dolgozni. A felsorolt helyeknek szerintem pont hogy futna normalis emelesekre, en is nagy cegnel dolgozom, de egy Tesco-nak vagy BKK-nak szerintem azert nem erunk nyomaba.
2022. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Isti22 ***** válasza:
Én normális helyen dolgozom és idén (egyelőre) nálunk sem volt még emelés.
2022. máj. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

El viheti?

Az utóbbi egy évben nagyjából 30%kal lettek drágábbak a dolgok.

Még hogy viheti... minden második hónapban egy újabb kört ver rá.

2022. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!