Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az nem etikátlan ha egyes...

Az nem etikátlan ha egyes embereknek egyes napokon nem kell bejönni, mert „úgyse tud mit csinálni“ de ki se írják szabira és a teljes bért megkapja így is? Más meg nem?

Figyelt kérdés

Amikor nincs benn elég munka, egyes embereknek azt mondja a főnök holnap ne gyere mert úgyse tudsz mit csinálni.

De szabira nem írja ki őket, így erre a napokra ugyanúgy bért kapnak mintha benn lennének.

Bért a semmire.

Mások meg ha nulla munka van is, akkor is be kell jöjjenek, és kb semmit se csinálnak, de azért 5 perccel előbb el nem mehetnek. Fizetett székmelegítés.


Nem kéne egységes elbírálásnak lenni? Ha a semmire kapnak pénzt egyesek, és be se kell jönniük, akkor oké de akkor legyen mindenkinek ez az elbánás.

Nem?


2022. máj. 2. 08:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
És ha bemegy és nem dolgozik semmit mert nincs munka és megkapja a teljes bért ugyanúgy, az jobb lenne? Engem egész gyerekkoromban büdösnek csúfoltak. :(
2022. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
Balázs ilyen a világon nincs hogy egy főnök a semmire fizet
2022. máj. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

"És ha bemegy és nem dolgozik semmit mert nincs munka és megkapja a teljes bért ugyanúgy, az jobb lenne? "


Akkor másképp kérdezem. mi a fenénke utazzak én napi 2 órát azért hogy benn a lóf**szt csináljam, a semmit, amikor más be se jön, és ugyanúgy pénzt kap?

Akkor ez a kérdés.

Ha neki jár, nekem miért nem jár?

2022. máj. 2. 08:57
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. máj. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ez melyik munkahely? Szívesen felvételiznék oda
2022. máj. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"Szívesen felvételiznék oda"


Havi 220 bruttóért? Hát...

2022. máj. 2. 09:01
 7/26 anonim ***** válasza:
Van aki nálunk 200 nettóért sem jár be dolgozni, akkor sem ha van munkája, amit más csinál meg helyette. Nálunk politikai, és vallási alapon megy.
2022. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Az alapítványi iskolában ez teljesen természetes.
2022. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
7 es vagyok, és én otthagytam őket ezért, azóta havi milliós veszteségük van.
2022. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ja hát a főfőgóré az nálunk is pártalapon kinevezett akárki aki olyan "gyakran "jár be, hogy lassan térkép kell a saját irodájához mert ritkán téved be és mire újra jön elfelejti a járást....
2022. máj. 2. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!