Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetne ezt megkérdezni...

Hogyan lehetne ezt megkérdezni hogy ne legyen tolakodó, sokat "követelő"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Felvettek egy munkahelyre, és amikor közölték velem és megállapodtunk a bérben annyira megvoltam illetődve illetve örültem, hogy elfelejtettem megkérdezni hogy plusz juttatások vannak-e (pl. cafeteria stb)

Nekem az utazástámogatás fontos lenne, mert vidékről járnék be, és kell külön bérlet is, ami nem annyira olcsó.

Emailben várják a szerződés elfogadást, szerintetek gáz lenne megkérdezni hogy átnéztem a szerződést, és annyi merült fel bennem hogy esetleg ezen felül plusz juttatások pl utazástámogatás, cafeteria van-e?


Egyik barátnőm szerint ez elég gáz hogy utólag kérdezek rá, mondjuk ez amúgy is olyan dolog hogy szerintem maguktól kellett volna mondaniuk(?) - mondván ha ez fontos miért nem ott helyben kérdeztem meg (jogos, de egyszerűen nem számítottam a felvételre és nagyon örültem, meg valahogy azt gondoltam ezt később megosztják)


Hogy kellene feltennem a kérdést hogy ne tűnjek úgy mint aki sokat akar? Mert a bér egész jó. Az a baj hogy ebből van rossz tapasztalatom mert a volt munkahelyemen kiakadt a főnök hogy ezt megkérdeztem hogy ők nem szoktak ilyet támogatni.


Hogy lehetne utólag rákérdezni hogy ne legyen kellemetlen?


2022. máj. 4. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A hogyanjára kérdezz rá. A tamogatás szot felejtsd el.


Pl igy:

Utazási koltségtérítéshez elég ha havonta leadom a bérletet, vagy esetleg kell a bizonylat is?

2022. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ezért szégyenkezni. Pénzből élsz, hidd el a főnök is.
2022. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!