Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Europassba hogy lehet korábbi...

Europassba hogy lehet korábbi önéletrajzot importálni?

Figyelt kérdés
Ami eddig működött azt most nem fogadja el. A korábbi Europassos önéletrajzomat akarom változtatni ami pdf-be van és azt írja ki, hogy nem jó a formátum...
2022. máj. 6. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Aki Europass önéletrajzot használ, sikeres ember nem lehet.


Nézz már körül a neten, rengeteg CV sablon van, amelyeknek mindegyike sokkal jobb, mint az Europass.


A HR-esek többsége is utálja, mert általában nincsen benne a számukra releváns információ.


Éppen pár hónapja akart jelentkezni egy egyetemi évfolyamtársam ahhoz a multihoz, ahol én dolgozom. Europasst küldött be - nem hívták be interjúra.

Mondtam neki, hogy szerintem nem túl jó ötlet az Europass, és átköldtem neki azt az önéletrajzomat, amivel oda felvettek.

Átfazonírozta aszerint, és beadta egy másik pozicióra az új önéletrajzot - behívták interjúra, és meg is kapta az állást.

2022. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezt így megszakértetted sajnos ettől még tőlem Europass önéletrajzot várnak.
2022. máj. 7. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, soha az életben nem használtam europass önéletrajzot. #1 voltam.
2022. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!