Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel ünnepeltétek, amikor...

Mivel ünnepeltétek, amikor felmondtatok?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen a főnök nem emelt normális fizetést, ezért a legnagyobb projektünk elején úgy voltam, meguntam, kapja be, írtam emailt, hogy hétfőn felmondok. Szerettem itt dolgozni, de a pénz az elsődleges.

Olvastam, hogy jellemzően sokan ilyenkor valamivel ünnepelnek, pl étterem, buli, ilyenkor ti szoktatok, és ha igen, mivel?


Az emelés amúgy, amit szerettem volna, pitiáner. 580 nettó után kértem 630-at, amit nem tudott megadni, így én Lead Analystként szépen felmondtam.


2022. máj. 13. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Burger King
2022. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Amikor fel mondtam a toxikus alásomban, akkora megkönnyebbülést éreztem, hogy azt nem lehet szavakba önteni. Amúgy miután alá írtam a felmondási papírt utána úgy mentem haza, hogy az autóm összes ablaka teljes le volt tekerve és bömbölt a zene. Miután haza értem otthon a kedvenc kajám várt, majd mentünk ki a barátaimmal inni.
2022. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy cégnél ünnepeltem csak a többiekkel. Szerettem a helyet, meg is sirattam, nagyon aranyos munkatársaim voltak, de a másik helyen irodai munkaidő volt és magasabb fizu.


Egy vacsorára összeültünk kb harmincan. A mai napig szép emlékként emlékszek rá. Beszélgettünk, nevettünk, nosztalgiáztunk, olyanok is eljöttek akik rég elmentek onnan.


A többi helyen nem ünnepeltem sehogy.


Jó, mondjuk a gyorsétteremnél az volt az ünneplés, hogy lebaxtam az egyenruhámat a HR-es néni asztalára és mondtam, hogy felmondok, nagy élvezettel a hangomban és derűs arccal. :) Még emlékszem is, hogy amíg döcögtem be, erről fantáziáltam a buszon, hogy milyen jó lesz. :D

2022. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ünnepeltem, mert az itteni k***a sikeres, 800 után 1,2 millió nettót keresőkkel ellentétben nekem kérdés volt, miből húzom ki az első új fizetésig. De szerintem csak én b***tam el, mert ha az itteni közösségből indulok ki, akkor Magyarország elhanyagolható 1%-ába tartozom.
2022. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első napon amikor nem kellett már bemennem, egész nap lehúzott redőny mellett feküdtem az ágyban, bepótolva az összes filmet amire eddig nem volt időm/erőm, és csak annyi időre keltem fel hogy átvegyem a minimum 5 főre elegendő kaját amit megrendeltem.

Asszem sírtam is egy kicsit.

Nem tudom hogy ez ünneplésnek számít-e, de jó érzés volt.

2022. máj. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Általában veszek kettő gombóc fagyit.

Munkaidőben kiülök vele egy árnyékos padra a munkahelyem szomszédságában és csak nézem ahogy mindenki más rohan és sürög.


Mindig van fél évi félretett pénzem így akkor sem stresszelek ha kirúgnak.

2022. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4es, te valóban az 1%ba tartozol az itteni válaszadók között.. aki igazat mond :P Nem pedig egy ilyen nyilvánvalóan trollkodó nolifer hülyegyerek. Amúgy lead analystnek még jó hogy nem adnak 630at nettóban, ahhoz több spenótot kell enni kicsit
2022. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hazafelé meghallgattam a queen

want to break free számát és még táncoltam is örömömben az úton

Aztán bevertem egy sushitálat

2022. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!