Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki rughatnak ha közzé tettem...

Ki rughatnak ha közzé tettem egy fényképet amit a munkahelyen készítettem?

Figyelt kérdés

Bent egy boltban, látszik a logó is.

Nemtudom van e erre szabály hogy lehet e vagy sem


2022. máj. 14. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi van a képen. Ha lejáratod vele a céget, akkor elbeszélgethetnek veled.
2022. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden cégnél más hogy milyen szigoruan veszik az ilyesmit. Azt tudom hogy komoly bajba kerülsz pl ha egy adott cég új termékét fotózod le, ami még titkos, vagy olyat ami üzleti titkokat sért, de más okból nem tudom. Ezt neked kéne tudnod, biztos hogy kellett erről oktatást kapj :)
2022. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak munkahelyek, ahol kirúghatnak ennyiért, mert egy ártatlannak tűnő fotón is lehetnek olyan üzleti titkok, amiket nem nagyon kellene reklámozni. De erről mindig előre kell tájékoztatni a dolgozót még a munkája megkezdése előtt, valószínűleg te is megkaptad az információt. Ha bizonyítható, hogy nem kaptad meg (általában az erről szóló tájékoztató benne van az "ezeket írd alá" címszó alatt átadott paksamétában, amit az első munkanapodon kapsz), akkor van esélyed jogi úton elégtételt venni egy kirúgás esetén.
2022. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ebből balhé, mert bent fotóztak, és feltették a facebookra. Haverom olyan helyen dolgozik, ahol fényképezős mobilt be sem vihet az üzembe.
2022. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk kétszer osztottak meg ilyen képet, mert nem emlékeztek arra, hogy ezt belépéskor megtiltották nekünk.


A felettesük szólt nekik, hogy szedjék le, kirúgni nem rúgták ki őket.

2022. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az egész kiküszöbölhető avval, hogy a munkahelyről senkit nem jelölsz be/vissza Facebookon ismerősnek.
2022. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!