Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik még a Home Office? Il...

Létezik még a Home Office? Illetve mik az előnyei, és hátrányai, mint munkavállalónak?

Figyelt kérdés
Akiket anno home office-ra kötelezték azoknak meghagyták, vagy már újra be kell járniuk?

2022. máj. 15. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk azóta az van, hogy heti 2 napot be kell járni, a többinél viszont nem muszáj, dolgozhatunk itthonról.

Én szeretek itthonról dolgozni, mert csendesebb, nyugodtabb, egy órával tovább aludhatok reggel, kényelmesebb melegítőnadrágban lenni, kisebb dolgokat el tudok közben intézni (pl. beteszem a mosást úgy, hogy akkor járjon le, mikor végzek a munkával vagy este előkészítem a másnapi ebédet, amit napközben már csak be kell tenni a sütőbe és így friss lesz). Én hátrányát nem érzem, de ha valaki nem olyan introvertált, mint én és szereti a társaságot, annak ez lehet egy negatívuma, hogy nem tud munka közben beszélgetni a kollégákkal.

2022. máj. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

nálunk másfél év 100 % home után bevezették a 2 napos bejárást (szívtam a fogam de még oké) majd a heti 5 napos bejárást 0 HO_val.

Na itt adtam be a felmondást és nem voltam egyedül.

2022. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

"hogy nem tud munka közben beszélgetni a kollégákkal."


Az milyen hely aho lehet BESZÉLGETNI munka közben? OItt több ember van a kelleténél ha erre jut idő. KI kell szórni párat és majd nem lesz idő beszélgetni.

2022. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy gondoltam, hogy folymatosan, csak mondjuk ebédkor vagy két feladat között. De nálunk van olyan, aki simán beszél a mellette ülőhöz, miközben dolgozik. Én meg pont azért szeretek jobban itthonról dolgozni, mert így nem kell hallgatnom ezeket.
2022. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Az előző cégem nekem is bevezette a heti 2 nap irodában való bohóckodást. Felmondtam és most olyan melóm van, h heti 5 nap home Office és 1,5-szer annyi a fizum.
2022. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk szerencsére eltörölték a home office - t. Én csak hátrányát láttam. Nem lehettem együtt a kedvenc munkatársaimmal. Alig működő szar netem volt otthon. Folyamatos volt a csábítás, hogy valami mást csináljak, pl tévézés, takarítás.
2022. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Én ölni tudnék egy home office meloért netto 200-ért is
2022. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Isti22 ***** válasza:
29%

Volt róla szó, hogy majd be kellene menni újra heti 2-3 napra. Inkább nem vártam meg és én is felmondtam :D


Én megértem mindkét oldalt, volt, amikor szívesebben jártam be, vannak előnyei és hátrányai mindkettő formának.

2022. máj. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

èn eltörölném ezt a home office f@szságot

igazságtalan az olyan dolgozókkal szemben akiknek a munkájuk miatt nem lehet otthonról dolgozni

meg hát azért nem megerőltető bejárni a munkahelyre, nem is értem sokan miért rinyálnak ezen

2022. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 puritan ***** válasza:

Nekem olyan a munkám, hogy van iroda, bemehetek, ha akarok, de ott is csak egyedül lennék. A főnököm több száz kilométerre, a kollégáim szanaszét vannak az országban. Ezért aztán legtöbbször itthonról dolgozok.

Ha reggel nyolc előtt öt percel ébredek fel, leülök a gép elé, és már dolgozok is. Pizsamában. És el se késtem.

Én egyelőre még nem törölném el a home office-t.

2022. máj. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!