Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkát válasszam?

Melyik munkát válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott 2 munkalehetőség, viszont nehezen tudok dönteni. Jelenleg egy benzinkúton dolgozok, bruttó 245 ezer forint a fizetésem. Viszont a közlekedés arra nem a legjobb, most még a jó időben meg tudom oldani biciklivel, bár úgyis 15 perc, télen busszal járnék, de 1 órát kéne várnom rá. Illetve nincsenek ünnepek.

A másik eladó-pénztáros egy nagykereskedésben. A közlekedés már sokkal jobb, a buszmegálló itt van a ház előtt és csak 3 perc buszozás, munka után is csak 10 percet kellene várni rá, viszont a fizetés kevesebb, bruttó 220 ezer. Szabadok a vasárnapok, illetve minden 2. szombat + ünnepnapon nem kell dolgozni.

Ti melyiket választanátok a helyemben?

Köszönöm előre is a válaszokat!


22/L



2022. máj. 17. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pénztárosit.
2022. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
pénztáros
2022. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi a terved. Nekem a pénztáros sokkal szimpatikusabbnak tűnik, viszont hol van lehetőség később magasabb fizut kapni?


Meg nem csak a pénz a lényeg, a kiesett órák, napok...

2022. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jelenleg a kúton ha délelőttös vagyok akkor 2-ig dolgozok, ilyenkor még délután belefér a házimunka, ha délutános akkor 8-ig vagyok, de kb 15 percet még maradni kell. Itt is van időm délelőtt a dolgaimra.

Nagykerben délelőtti műszakban fél4-ig kell dolgozni, még ez sem vészes, belefér a házimunka, a délutános műszak fél7-ig tart.

Kúton 4-5 munkanap, nagykerben fixen 5 munkanap.

2022. máj. 17. 17:53
 5/7 anonim válasza:
51%
Én a kutat választanám. Nyugisabbnak tűnik, és már csak azért is, mert a nagykerben többet kellene dolgozni, kevesebb pénzért. Plusz a kúton könnyebben tudsz hétköznapra szabadnapot intézni, ha ügyeket kell intézni, vagy bármi másra. Viszont tény, hogy problémásabb a bejárás.
2022. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább kivárnék egy jobb lehetőséget mert mindkettő elég rossz főleg fizetésben.A pénztáros beosztásban sem sokkal jobb ha jobb egyáltalám,egy kicsit közelebb van de egyik sincs túl messze ha 15 perc alatt beérsz biciklivel.

Az rossz hogy a második még kevesebbet keres mint az első,én nem lépnék vissza ilyen kevés fizetésnél,az a pár tízezer is számít.Én nem váltanék,inkább akkor ha fizetésben legalább kicsivel jobb mert ha nem jön be a pénztáros meló akkor gáz van,gondolom nincs sok tartalékod.

2022. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbízhatóbbnak tűnik több szempontból is a pénztárosi.
2022. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!