Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miként dolgoznál a legszíveseb...

Miként dolgoznál a legszívesebben az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 21:42
A kérdező szavazást indított:
ügyvéd
pszichológus
énekes
színész
71 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Orvos nincs?
2022. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Ügyvéd.
2022. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

ügyvéd sok hülye paragrafus

pszichológus sok hülye siránkozás, lelkileg leterhelő


énekesnél, meg színésznél meg a rajongók és utálók


egyiket se

2022. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
egyiket se
2022. máj. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
81%
Én nagyon szeretnék színésznő lenni! Nagy álmom válna valóra. Vagy akár énekesnő is :)
2022. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Amelyikkel a legtöbbet lehet keresni.
2022. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ügyvéd jó.

És a színész.

Énekes hamar kikopik.

A pszichológus egy olyan "orvos" akit a saját betegei fertőznek meg.

2022. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyik se az ügyvédel az gondom hogy, csak ma ki lakoltatnak mint a rendőrök.Olyan ügyvédröl itt nem halotam aki balesetet szenvedet embereket védené.De Amerikába erre van példa szóval ott jó az ügyvéd.
2022. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A zenész (tudom zenészt nem írál), énekes és színés szakmával az a baj, hogy hacsak nem vagy a top 5%-ban keresebb lesz a kereseted, mint egy gyári munkásnak.


Rengeteg zenész ismerősünk van, köztük énekesek és pár színész, mert édesanyukám és apukám is a szakmában volt plusz most ezzel kapcsolatban van vállalkozásuk.


A zenész/énekesekkel az a baj, hogy hacsak nem vagy híres nem keresel jól. Vagyis ha elmész a lagzi/esküvői vonalba és ott sok megkeresésed van, akkor kereshetsz sokat. Csak tudod, ez az eladod a lelked és a kreativításod, hogy sz--t játsz pénzért kategória.


Ismerek olyat, aki rühelli a mulatóst, de 1-1 hakniért kap kb 50-100 ezret és kevés munkárért 1 milliót felett visz haza, de utálja minden percét. Meg persze ha eldöntöd, hogy át állsz a sötét oldalra és csak a pénzért azt játszod, amit a nép akar és mész falunapokra meg esküvőkre, akkor sem biztos, hogy ott jól fogsz keresni, mert ott egy csak egy top réteg kap jó pénzt.


A színézeknél meg talán rosszabb a helyzet. Hacsak nem vagy nagyon jó és mellé nem helyezkedsz el k---a jól, akkor éhhalál szélén fogsz nyomorogni egy Budapesti 30 négyzetméteres lakásban és konkrétan jobban jársz anyagilag ha mellette futárkodsz.


Persze lehet te ettől különb vagy és jól fogsz megélni, viszont óriási esély van rá, hogy te is átlagosan teljesítenél és az átlag ezeknél a szakmáknál kifejezetten nem él jól.

2022. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező a befutott színészekre, zenészekre gondolt inkább. A pszichológus is sz*rul keres, ha nincs magánrendelése. Az ügyvéd szintúgy lehet csóró, de kereshet sokat is.


Én színész lennék. Második helyen a pszichológus, harmadik helyen a zenész áll. Ügyvéd lennék a legkevésbé.

2022. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!